Укрпошта відключить банківські термінали у своїх відділеннях

Укрпошта відключить банківські термінали у своїх відділеннях

Укрпошта відключить банківські термінали у своїх відділеннях
Суспільне Полтава

Генеральний директор АТ "Укрпошта" видав розпорядження відключити банківські термінали у відділеннях компанії.

Про це гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив у Facebook.

Банківські термінали у відділеннях "Укрпошти" будуть відключені з 19 травня. Єдиною електронною платіжною системою в Укрпошті залишаться власні термінали компанії. У відділеннях, де вони відсутні, розрахуватися за послуги можна буде лише готівкою.

"Там тепер стоятимуть тільки наші термінали. А там, де їх поки що немає, можна отримати послуги через готівкові кошти. Так що, хто в селі залишився, той і обслуговує клієнтів", – заявив Смілянський.

Своє рішення гендиректор Укрпошти пояснив порушенням домовленостей щодо добровільного принципу переходу на виплати пенсій на банківські карти.

"На зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем 30 квітня було озвучено рішення, що перехід пенсіонерів на карти – це суто добровільна справа і НІХТО не має права порушувати права пенсіонерів, особливо в 96% населених пунктів України, де немає банків. Але, на жаль, не всі вміють тримати слово. Пенсійний фонд та Управління Соц. Захисту (хоча слово "соц захист" тут явний троллінг пенсіонерів) за схемою "хочеш субсидію / пенсію - шуруй в банк" почали туди переводити навіть людей з інвалідністю (фото в першому коменті) Коли я звернув на це увагу, сказали, що це "ексцеси на місцях". Коли ексцеси стали хвилею і таким тихим гібридної війною навіть не з Укрпоштою, а з пенсіонерами і людьми з інвалідністю, я дав час до 17:00 сьогодні це виправити. Але виправлення не було", – розповів Смілянський.

Що відомо

  • Укрпошта вирішила продовжити доставляти пенсії за тарифами 2020 року ще на два місяці - у січні та лютому 2021. Рішення не припиняти доставку ухвалили, щоб дати час профільним міністерствам розв'язати питання щодо підвищення тарифів.
  • Смілянський заявив, що Пенсійний фонд наклав на його відомство штраф у майже 1,48 мільйона гривень за дострокову виплату пенсії на Тернопільщині.
  • "Укрпошта" почала приймати електронні документи для отримання посилок та поштових переказів.
  • Мінсоцполітики оприлюднило інформаційний календар підвищень пенсій, які відбудуться 2021 року. Згідно з ним, підвищення буде відбуватися у 5 етапів для різних категорій.

Читайте також

З квітня зросте пенсійний вік для жінок. Коли виходитимуть на пенсію

П'ять видів підвищення. Кому очікувати на перерахунок пенсій у 2021-му році

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок