Столична поліція побила художника та музиканта Мітю Бугайчука

Столична поліція побила художника та музиканта Мітю Бугайчука

Столична поліція побила художника та музиканта Мітю Бугайчука Особиста сторінка Міті Бугайчука

Сьогодні вночі в Києві поліція побила художника та музиканта Мітю Бугайчука він втратив свідомість у калюжі крові, а потім кілька годин провів у наручниках. Патруль звинуватив його в тому, що він нібито скинув пакет з забороненою речовиною.

Поліцейські затримали Бугайчука на Подолі, в районі вулиці Кирилівської, 47, недалеко від його майстерні.

"Невідомий чувак підійшов до мене і попросив підійти до поліцейської машини. На питання, з якої радості, одразу дав мені в ніс. Я втратив свідомість. Далі вони мене довго вовтузили по асфальту", – написав Бугайчук на своїй сторінці в соцмережах.

Відео з місця подій опублікував друг художника Євген Котенко, який опинився поруч вже після затримання.

За словами друзів художника, до нього застосували перцевий газ, розбили голову, ніс та мобільний телефон. Протокол почали оформулювати лише за три години з гаком, коли на місце нарешті прибула оперативно-слідча група.

Патруль звинуватив художника в тому, що він скинув заборонені наркотичні речовини. Але Бугайчук заперечує, що цей пакунок належав йому. Під час побиття у поліцейських не працювала нагрудна камера, адже, за їхніми словами, вона розрядилася.

Пізніше Бугайчук також опублікував на своїй сторінці фото нападника. Це співробітник поліції, який представився як Владислав Іоанно.

Як повідомляє видання "Букви", Іоанно – колишній співробітник "Беркута", якого раніше вже неодноразово притягали до дисциплінарної відповідальності. У 2017 році він напав на водія авто, а раніше – на співвласника цього видання Петра Терентьєва.

Через цей інцидент друзі художника закликають прийти 21 травня на акцію біля Подільського управління поліції з вимогою звільнення начальника відділу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше