МОН оголосило, коли почнеться реєстрація на іспити до магістратури

МОН оголосило, коли почнеться реєстрація на іспити до магістратури

МОН оголосило, коли почнеться реєстрація на іспити до магістратури
УНІАН

Реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття рівня магістра почнеться 11 травня та триватиме до 3 червня.

"Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня. Складання додаткових фахових вступних випробувань (у разі, якщо таке випробування передбачено правилами прийому закладу вищої освіти) для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 11 травня та закінчується 29 травня", — повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Як відзначається, за умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році участь у конкурсі за результатами вступних іспитів до університетів замість ЄВІ та ЄВФФ можуть взяти:

  • особи, які не можуть взяти участі в ЄВІ/ЄФВВ через наявність у них захворювань, зазначених у переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • особи, які для виконання ЄВІ/ЄФВВ потребує створення інших особливих умов, ніж зазначені у переліку особливі (спеціальні) умови, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • вступники, звільнені з військової служби, починаючи з 1 квітня 2021 року; військовослужбовці-контрактники, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби, курсанти вищих військових навчальних закладів, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти при вступі на навчання на освітні програми в галузі знань 25 "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону".

"Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, розпочинається 22 червня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти. А закінчується 25 червня (замість документа про здобутий освітній рівень може подаватись довідка про завершення навчання)", — повідомили у МОН.

Що відомо

  • 2020-2021-й навчальний рік в Україні закінчиться не пізніше 1 липня, а ось підсумкове оцінювання учнів у школах можна проводити дистанційно. Також учні можуть за бажання пройти державну підсумкову атестацію (ДПА).
  • Міністерство освіти та науки України опублікувало наказ про затвердження умов вступної кампанії на 2021 рік. Вона розпочнеться в липні, більшість абітурієнтів зможуть подати заяви через інтернет.
  • Міністерство освіти зараховуватиме сертифікати, отримані студентами з міжнародних мовних іспитів з іноземної мови, як державну підсумкову атестацію з іноземної мови.
  • Український центр з оцінювання якості освіти вирішив перенести проведення пробного ЗНО у Києві та у Миколаївській області на 15 травня через продовження карантинних обмежень.
  • Міносвіти повідомило, що попри скасування цьогорічної державної підсумкової атестації для учнів 4 та 9 класів, зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено.
  • У Міносвіти повідомили, що додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування у 2021 році відбудеться з 29 червня по 14 липня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок