Україна виграла четверте "золото" на чемпіонаті Європи з артистичного плавання

Україна виграла четверте "золото" на чемпіонаті Європи з артистичного плавання Associated Press

Ще одне "золото" для України.

Командний виступ у дисципліні "хайлайт" закривав програму чемпіонату Європи з артистичного плавання. Це уперше в історії ця дисципліна була представлена на рівні континентальної першості.

Усього на старт заявилися три збірні - Білорусь, Угорщина та Україна. Відповідно, усі учасники ще до старту гарантували собі медалі. Питання полягало лише у тому, хто посяде яке місце.

Збірна України була однозначним фаворитом змагань і підтвердила свій статус під час виступу. Судді оцінили хайлайт українок в 95.3000 балів. Це майже на 10 балів більше, ніж у другого місця!

• Євро-2021 з артистичного плавання. Хайлайт. Результати
  1. Україна - 95.3000
  2. Білорусь - 86.5667
  3. Угорщина - 79.1000

Для збірної України - це восьма загальна медаль на Євро-2021 з артистичного плавання та одразу четверте "золото".