Україна виграла шосту медаль в артистичному плаванні на Євро-2021

Україна виграла шосту медаль в артистичному плаванні на Євро-2021

Україна виграла шосту медаль в артистичному плаванні на Євро-2021 AP

Четверте "срібло" для української збірної на турнірі.

Збірна України вдруге здобула "срібло" у дуеті артистичного плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить у Будапешті. Цього разу українки стали віцечемпіонками Європи у довільній програмі.

У довільній програмі головними конкурентками України були представниці Росії, які на останньому Євро здобула "золото" у цій програмі.

Як і у технічній програмі, виступати за збірну Україну у довільній програмі мали Марта Федіна та Анастасія Савчук. Для Федіної, зокрема, це був шостий виступ на Євро - у п'яти попередніх вона здобувала нагороди.

У фіналі дуетів довільної програми змагалися 12 команд. Українки розпочинали передостанніми і отримали від суддів оцінку 94.3333 - підсумкове друге місце. Переможницями стали представниці Росії.

Євро-2021. Артистичне плавання. Дует (вільна програма). Результати

  1. Росія - 97.9000
  2. Україна - 94.3333
  3. Австрія - 90.8667

Усі медалі України в дуеті (вільна програма) на чемпіонатах Європи

  • 2016: "срібло" - Лоліта Ананасова, Ганна Волошина
  • 2018: "срібло" - Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно
  • 2021: "срібло" - Марта Федіна, Анастасія Савчук

Загалом для України це шоста медаль в артистичному плаванні на Євро-2021 в артистичному плаванні. І восьма загалом: ще дві нагороди здобули стрибуни у воду.

Хто здобув нагороди для України на Євро з водних видів спорту?

  • "Золото" (3): Марта Федіна (артистичне плавання, соло, технічна програма), Олексій Середа / Ксенія Байло (стрибки у воду, змішані стрибки з 10 метрів), збірна України (артистичне плавання, комбінація).
  • "Срібло" (4): Марта Федіна (артистичне плавання, соло, довільна програма), збірна України (артистичне плавання, команда, технічна програма), Марта Федіна та Анастасія Савчук (артистичне плавання, дует, технічна програма), Марта Федіна та Анастасія Савчук (артистичне плавання, дует, довільна програма).
  • "Бронза" (1): Олександр Горшковозов та Олег Колодій (стрибки у воду, синхронні стрибки з трьох метрів).

Що далі

  • У п'ятницю, 14 травня, будуть розіграні заключні комплекти нагород в артистичному плаванні - мікст-дует (довільна програма) та команда (довільна програма).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа