Рейтинг топ-10 найбільш оплачуваних спортсменів світу за версією Forbes: зміна лідера

Рейтинг топ-10 найбільш оплачуваних спортсменів світу за версією Forbes: зміна лідера

Рейтинг топ-10 найбільш оплачуваних спортсменів світу за версією Forbes: зміна лідера AP

Хто зі спортсменів заробляє більше за інших?

Видання Forbes підготувало рейтинг 10 найбільш оплачуваних спортсменів у світі. У ньому враховані доходи, які вони отримали як за умовами контракту, так і від інших видів діяльності (бізнесу, реклами та іншого).

У Forbes відзначили, що через пандемію коронавірусу зарплати спортсменів зменшилися. Попри це, для десяти найбільш високооплачуваних представників спорту доходи зросли на 28%, аніж за підсумками 2020 року - вони заробили 1.05 млрд доларів без вирахування податків.

Найбільш високооплачуваним спортсменом світу за версією Forbes став боєць UFC Конор Макгрегор. За останні 12 місяців він заробив 180 млн доларів. При чому більшу частину доходів - 150 млн доларів - ірландський боєць заробив, продавши свою долю бренду віскі Proper No. Twelve.

У рейтингу Макгрегор випередив швейцарця Роджера Федерера, який за підсумками 2020 року був визнаний найбільш високооплачуваним спортсменом світу. За останні 12 місяців Федерер заробив лише 90 мільйонів доларів.

Загалом у рейтингу Forbes лише чотири спортсмени за рік заробили більше 100 мільйонів євро. Два із них - футболісти: Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду.

Читайте також: Рейтинг топ-20 найбільш оплачуваних футболістів світу за версією France Football

Топ-10 найбільш оплачуваних спортсменів світу

 1. Конор Макгрегор (змішані єдиноборства) - 180 мільйонів доларів
 2. Ліонель Мессі (футбол) - 130 млн
 3. Кріштіану Роналду (футбол) - 120 млн
 4. Дак Прескотт (американський футбол) - 107.5 млн
 5. ЛеБрон Джеймс (баскетбол) - 96.5 млн
 6. Неймар (футбол) - 95 млн
 7. Роджер Федерер (теніс) - 90 млн
 8. Льюїс Гемілтон (автогонки) - 82 млн
 9. Том Бреді (американський футбол) - 76 млн
 10. Кевін Дюрант (баскетбол) - 75 млн

Найбільше представництво у рейтингу за футболістами - Мессі, Роналду та Неймар посіли місця у топ-6. Ще два спортсмени є представниками американського футболу та баскетболу.

Що відомо

 • Макгрегор уперше очолив рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів Forbes. У 2018-му він потрапив у топ-10 (четверте місце), заробивши 99 мільйонів доларів.
 • Рекордсменом за найбільшою кількістю доходів, зароблених за рік, є боксер Флойд Мевезер. У 2017 році він заробив 285 мільйонів доларів, більша частина з яких - за бій проти Макгрегора.
 • Макгрегор став третім спортсменом в історії, який заробив понад 70 мільйонів доларів не від спортивної діяльності. Крім нього це вдавалося Федереру та гольфісту Тайгеру Вудсу.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика