Billboard назвала найкращого музичного артиста десятиліття

Billboard назвала найкращого музичного артиста десятиліття

Billboard назвала найкращого музичного артиста десятиліття

23 травня в Лос-Анджелесі відбудеться церемонія нагородження премії Billboard Music Awards, на якій канадський репер Дрейк (справжнє ім'я – Обрі Дрейк Грем) отримає звання артиста десятиліття.

Починаючи з дебютного студійного альбому "Thank Me Later", платівки Дрейка посідали провідні місця у музичному чарті "Billboard 200", як і останній реліз 2019 року – "Care Package". Деякі пісні артиста близько року зберігали топові позиції в чарті "Billboard Hot 100", а сингли з нових альбомів відразу потрапляли до рейтингу. Дрейк – єдиний сольний артист, який в сумі провів понад 50 тижнів на першому місці чарту.

На рахунку Дрейка вже 27 нагород від Billboard Music Awards – це абсолютний рекорд премії. Його головний конкурент, репер Каньє Вест, перемагав у номінаціях тільки п'ять разів.

До найкращих артистів декади з 2010 по 2020 рік також належить Тейлор Свіфт, яка є рекордсменкою за кількістю нагород серед жінок – 23 перемоги на премії Billboard Music Awards. А ще в топі опинилися Бруно Марс, Ріанна, Адель, Ед Ширан, Джастін Бібер, Кеті Перрі, Maroon 5 і Post Malone.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше