Головний чемпіонат з Dota 2 відбудеться у 2021 році, призовий фонд - $40 млн. Де та коли він пройде

Головний чемпіонат з Dota 2 відбудеться у 2021 році, призовий фонд - $40 млн. Де та коли він пройде

Головний чемпіонат з Dota 2 відбудеться у 2021 році, призовий фонд - $40 млн. Де та коли він пройде AP

Організатори змагань підтвердили, що переносити змагання цього року не будуть.

У 2021 році відбудеться один із наймасштабніших турнірів з кіберспортивної дисципліни Dota 2 - The International. Про це повідомили у Valve - компанії, яка є організатором змагань.

The International 10 мав відбутися у 2020 році. Проте через пандемію коронавірусу чемпіонат був перенесений - до цього він проводився на аренах із глядачами, які спостерігали за грою команд на трибунах.

Цього разу організатори The International мають намір провести турнір. Місцем його проведення стане Стокгольм - саме столиця Швеції мала приймати The International у 2020 році.

Призовий фонд The International 10 складе 40 млн доларів. Цю ж суму команди повинні були розділити між собою у 2020 році - з того часу він не збільшився.

Водночас, у Valve зазначили, що питання відвідування The International 10 глядачами залишається невирішеним. Організатори наголосили, що пріорітетом є "пошук шляхів проведення високоякісного турніру найбільш безпечним способом". Остаточну інформацію щодо умов проведення турніру Valve оголосить у червні.

Як проходитиме The International 10?

На The International 10 візьмуть участь 18 команд, які будуть поділені на дві групи по дев'ять колективів. 12 команд потраплять на турнір за результатами DPC-сезонуЗа підсумками виступів на міжнародних турнірах, ще шість отримають перепустку у якості переможців регіональних кваліфікацій.

За регламентом турніру, команди гратимуть у два етапи. Перший (груповий) відбудеться з 5 по 8 серпня, і за його підсумками визначаться 16 команд-учасниць плей-оф. Дві команди, що посядуть останні місця, покинуть турнір.

Під час другого етапу (з 10 по 15 серпня) команди гратимуть у плей-оф. Команди, що посіли 1-4 місця в групі, гратимуть у верхній сітці, ті, що посіли 5-8 місця - у нижній.

Розклад The International 10

  • 5-8 серпня - груповий етап
  • 10-15 серпня - плей-оф (верхня та нижня сітки)
  • 15 серпня - фінал The International

Важливо. Команда, яка програє у верхній сітці, матиме можливість вийти у фінал змагань, опустившись у нижню сітку. Для цього їй потрібно здолати всіх суперників у нижній сітці.

Що відомо

  • Чинним переможцем The International є команда OG, яка у фіналі 2019 року перемогла Team Liquid.
  • У квітні 2020 року заявку на проведення турніру подав Київ. Столиця України претендувала саме на проведення The International у 2021 році, проте через те, що у 2020-му він не відбувся, господарем турніру залишився Стокгольм.
  • Першим переможцем The International стала українська команда NaVi. У фіналі 2011 року вона здолала китайську команду EHOME і за перемогу в турнірі здобула 1 млн доларів.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика