Прокуратура провела обшуки в Київзеленбуді

Прокуратура провела обшуки в Київзеленбуді

Прокуратура провела обшуки в Київзеленбуді
Прокуратура Києва

Слідчі Київської міської прокуратури провели обшуки у службових приміщеннях комунального об'єднання "Київзеленбуд" у справі про розкрадання бюджетних коштів.

Про це повідомляє пресслужба міської прокуратури Києва.

Слідчі проводять обшуки у службових приміщеннях КО "Київзеленбуд" та в офісних приміщеннях підрядних підприємств в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 мільйонів гривень.

Згідно з матеріалами слідства, ТОВ "Євротехнології Груп", "Будмонтажсервіс 1" та "Промбудмеханізація", упродовж 2019- 2020 року на замовлення Київзеленбуду здійснювали роботи по будівництву та реконструкції парків відпочинку у м. Києві, а саме парків "Наталка", "Совки", "Веселка", "Куренівський" та інші.

За даними слідства, під час виконання робіт ці організації зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків у особливо великих розмірах. Тому слідчі прокуратури на підставі ухвали суду розпочали обшуки за адресами проживання організаторів схеми та в офісних приміщеннях вказаних підприємств, у тому числі КО "Київзеленбуд", з метою виявлення доказів у справі.

Читайте також

  • Розтрата мільйона гривень. Прокуратура вручила підозру службовцям КП "Плесо".
  • Невідомі від імені столичної прокуратури розсилали електронні листи з вірусом.
  • 27 липня 2020 року генпрокурорка Ірина Венедіктова призначила на посаду керівника прокуратури Києва Олега Кіпера, який останніх півтора місяця обіймав посаду заступника прокурора Києва.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок