УАФ розпочала перевірку матчів "Миная" через затримку гри із "Шахтарем". У чому підозрюють клуб

УАФ розпочала перевірку матчів "Миная" через затримку гри із "Шахтарем". У чому підозрюють клуб

УАФ розпочала перевірку матчів "Миная" через затримку гри із "Шахтарем". У чому підозрюють клуб ФК "Минай"

Комітет організації підтвердив, що справа стосується аномальних ставок.

Комітет з етики та чесної гри української асоціації футболу підготував звернення щодо затримки початку матчу між "Минаєм" та "Шахтарем" у 25-му турі чемпіонату.

Матч між командами мав розпочатися о 19:00, але стартовий свисток пролунав лише о 19:35. Гравці "Минаю" запізнилися із прибуттям на стадіон, після чого тривалий час відмовлялися виходити на поле.

Читайте також: "Минай" не вийшов на гру з "Шахтарем" о 19:00. Матч розпочався о 19:35

За інформацією порталу Ua-football, футболісти "Миная" попередньо відмовлялися виходити на поле через аномальне зростання коефіцієнтів на перемогу їхньої команди. У підсумку матч відбувся із затримкою, однак "Минай" поступився із рахунком 0:4 та за тур до закінчення чемпіонату оформив виліт у Першу лігу.

Яку позицію має комітет з етики УАФ з приводу матчу "Миная"?

У зверненні комітет УАФ підтвердив, що ще перед матчем отримав інформацію про аномальні ставки на перемогу "Миная". Після цього комітет звернувся до букмекерських компаній з проханням заморозити виплати та не приймати ставки на цей матч.

За інформацією Ua-football, найбільш популярною ставкою на матч була подія із чотирма та більше голами у матчі. У підсумку поєдинок закінчився із рахунком 4:0.

Крім того, комітет з етики та чесної гри повідомив про перевірку інших матчів "Миная", у тому числі молодіжної команди U-21.

"Що стосується ФК "Минай" (Ужгород), то комітет звернеться із проханням до букмекерів мінімізувати приймання ставок на його наступний матч до початку гри. Комітетом здійснюється перевірка й інших матчів цього клубу, у тому числі команди U-21, результати якої будуть передані до органів здійснення футбольного правосуддя та Національної поліції України найближчим часом", - зазначається у повідомленні комітету УАФ.

Затримка гри "Минай" - "Шахтар": що відомо

  • Наприкінці квітня матч між командами перенесли із Ужгорода у Києв через технічні причини.
  • У заявку "Миная" на матч проти "Шахтаря" потрапили 16 футболістів. Попередньо журналісти ТК "Футбол" повідомляли, що два гравці намагалися переконати інших не виходити на поле.
  • Після гри ані головний тренер команди Микола Цимбал, ані футболісти "Миная" не пояснили офіційну причину перенесення початку матчу.
  • Журналіст "ПроФутбол Digital" Володимир Звєров також повідомив, що перед грою проти "Шахтаря" керівництво "Миная" звернулося до футболістів та наголосило, що команда не виступатиме у Першій лізі за умов вильоту.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика