У Хмельницькому з'явиться перший спортивний ліцей

У Хмельницькому з'явиться перший спортивний ліцей

У Хмельницькому з'явиться перший спортивний ліцей
Фото: ХМР

У Хмельницькому з 1 вересня 2021 року, на базі санаторної школи-інтернату №2, що у мікрорайоні Ракове, має розпочати роботу спортивний ліцей. Про це Суспільному розповів начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез.

За його словами, це буде перший спортивний ліцей розташований на території області.

"Для початку ми плануємо подивитися як працюють подібні заклади у інших областях. Подивитися, як у них організована робота і навчальний процес. Адже для нас це новий заклад, тому хочеться побачити, як все працює на практиці", - каже Сергій Ремез.

Додає, у закладі матимуть змогу навчатися різних видів спорту.

"Ліцей не буде спеціалізований чітко під якийсь вид спорту. Ми набиратимемо вихованців різного віку, які займаються різними видами спорту. Все залежатиме від матеріального та педагогічного забезпечення закладу", - говорить начальник управління молоді та спорту.

В закладі можна буде здобути базову середню освіту, каже Сергій Ремез.

"Ліцей працюватиме із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим утриманням учнів. Тобто, частина вихованців зможуть цілодобово перебувати у закладі", - пояснює Сергій Ремез.

Що відомо

  • Розглянути можливість відкриття у Хмельницькому обласного комунального спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю просили депутати Хмельницької облради міського голову та голову ОДА.
  • Реформи, які відбуваються у державі, не передбачають фінансування санаторних шкіл-інтернатів, у яких діти перебували на навчанні тимчасово на період оздоровлення. Тому Хмельницька санаторна школа-інтернат №2 мала протягом року бути реформована в інший навчальний заклад
На початок