У Хмельницькому розпочали підготовку до пробної сесії ЗНО

У Хмельницькому розпочали підготовку до пробної сесії ЗНО

У Хмельницькому розпочали підготовку до пробної сесії ЗНО

У базовому в Хмельницькій області пункті реєстрації вступників на проходження зовнішнього незалежного оцінювання знань сьогодні розпочали підготовку до пробної сесії. Розташовується центр в приміщенні Межрегіональної академії управління персоналом у Хмельницькому. Абітурієнти складатимуть сесію ЗНО в березні, і за місяць працівники вишу мають виконати вимоги міністерства освіти та науки до авдиторій для тестувань. Про них та про інші правила складення ЗНО в 2020-му році-в нашому сюжеті.

Пункт реєстрації вступників на проходження ЗНО в МАУП працюватиме до 24 березня. Пункт працює в цьому виші з 2007-го року, відтоді тут абітурієнти й щорічно складають ЗНО. У центрі мають право реєструватися вступники, які мають повну загальну середню освіту або здобудуть її в цьому році. Як студентка Хмельницького коледжу Вікторія.

Студентка ІІ курсу Хмельницького економіко-правового коледжу Вікторія Бакула: "Після 9 класу я здавала державну підсумкову атестацію, вступила в коледж, а тепер, щоб вчитися далі, треба скласти ЗНО. Я буду вступати в МАУП і здобувати вищу освіту".

Студенти вишів та випускники шкіл мають реєструються в своїх навчальних закладах. Абітурієнти, які в цей час не навчаються, реєструються тут, до прикладу, випускникі шкіл попередніх років.

Секретар відбіркової комісії Хмельницького інституту МАУП Марія Броцька: "Учасники і особи, які не можуть самостійно зареєструватися вдома, вони можуть прийти, і ми їм допоможемо".

Вступники складатимуть іспити в тестовій формі з двох обов`язкових предметів-української мови й літератури та або математики, або історії. І-з двох предметів на вибір.

У приміщенні МАУП одночасно складають тести 210 вступників у 14-ти авдиторіях. Правила тестування-каже голова циклової, тобто, предметної комісії з правознавства Хмельницького економіко-правового коледжу-суворі. Є вимоги стосовно освітлення авдиторій. В кожній має бути не більше 15-ти окремих столів для вступників на відстані метр 20 сантиметрів один від одного. Для особистих речей-окремий стіл. За процесом стежать два викладачі. В авдиторіях-жодних стендів, на столах абітурієнтів-нічого зайвого. Тільки зошит з тестами, сертифікат, ручка з чорною пастою.

Голова циклової предметної комісії з правознавства Хмельницького економіко-правового коледжу Алла Авсієвич: "Процедура тестування доволі жорстка, якщо абітурієнт не виконує правила, під час технічної перерви якщо помітять, що він користується приладами, які не дозволені і можуть йому підказку дати…Такий студент вилучається з аудиторії і може складати зно тільки через рік".

Від 2007-го року таких випадків тут не було-каже директорка економіко-правового коледжу Валентина Парандій. За її словами, студенти коледжу складають ЗНО з середніми балами. І лише один хлопець за 12 років не склав тести.

Основна сесія ЗНО стартує 21 травня з математики. 26-го травня вступники складатимуть тести з української мови й літератури, 28 травня з фізики, 1 червня з іспанської, німецької, французької, 2 червня з англійської, 4 червня з історії України, 9 червня з біології, 11 червня з герграфії, 15 червня з хімії.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди