36-річний Кармело Ентоні увійшов у топ-10 найкращих снайперів в історії НБА

36-річний Кармело Ентоні увійшов у топ-10 найкращих снайперів в історії НБА AP

До кінця регулярного чемпіонату лідер "Трейл Блейзерс" може покращити своє місце у рейтингу.

Форвард "Портленд Трейл Блейзерс" Кармело Ентоні став одним із десяти найкращих снайперів в історії НБА. У вівторок, 4 травня, Ентоні набрав 14 очок у матчі "Трейл Блейзерс" проти "Атланти Гоукс".

Ентоні розпочав гру проти "Гоукс" із лави запасних, однак провів на майданчику 22 хвилини. За цей час 36-річний баскетболіст набрав 14 очок, дев'ять із яких - завдяки точним 3-очковим.

Попри 14 очок Ентоні, "Трейл Блейзерс" зазнали поразки у матчі "Гоукс". "Атланта" виявилася сильнішою за "Портленд" у кожній із чвертей та закінчила гру із перевагою у дев'ять очок - 123:114.

Ентоні - у топ-10 снайперів в історії НБА

Завдяки 14 очкам Ентоні досяг позначки у 27 318 очок у кар'єрі в НБА. Таким чином, він перевершив досягнення Елвіна Хейза, який набрав 27 314 очок у період з 1968 по 1984 роки і тривалий час перебував у топ-10.

Для того, щоб піднятися на дев'яте місце у рейтингу найкращих снайперів в історії, Ентоні повинен набрати 92 очки. Попереду нього - Мозес Мелоун, який з 1976 по 1995 роки набрав у НБА 27 409 очок.

При цьому Ентоні - лише другий у списку найкращих снайперів в історії НБА серед баскетболістів, що продовжують виступи. Більше за нього набрав лідер "Лос-Анджелес Лейкерс" ЛеБрон Джеймс, який йде у рейтингу третім.

10. Кармело Ентоні (2003 - ) - 27 318

Як Ентоні відреагував на потрапляння у топ-10?

Ентоні погодився на роль запасного у "Трейл Блейзерс" перед початком сезону після того, як відіграв 58 матчів зі старту у минулому сезоні. За його словами, він відчув момент, коли увійшов в історію НБА під час гри із "Гоукс".

"Топ-10 у будь-чому в історії - це особлива річ. Не хочу приймати цей момент просто як факт. Розумію, наскільки значущим є цей момент. Він виглядає не досить реальним, оскільки я все ще в грі і все ще роблю це".

Загалом для Ентоні це 18-й сезон в НБА. Десять сезонів поспіль він закінчував у топ-10 снайперів чемпіонату.

Скільки очок Ентоні набирав в НБА за кожну із команд

• 13 970 - "Денвер Наггетс" (2003-2011)
  • 10 186 - "Нью-Йорк Нікс" (2011-2017)
  • 1767 - "Портленд Трейл Блейзерс" (2019 - )
  • 1261 - "Оклахома Сіті Тандер"(2017-2018)
  • 134 - "Г'юстон Рокетс" (2018-2019)

• Кармело Ентоні - чемпіон НБА сезону 2012/13 у складі "Нью-Йорк Нікс". У тому сезоні він набирав у середньому 28.7 очок за матч.
  • Ентоні 10 разів за кар'єру потрапляв у команду Всіх зірок НБА.
  • "Портленд Трейл Блейзерс" продовжують боротьбу за вихід у плей-оф НБА. Команда Ентоні займає сьоме місце у Західній конференції - 36 перемог, 29 поразок.

• До кінця регулярного чемпіоната "Трейл Блейзерс" зіграють сім матчів. Найближчий поєдинок відбудеться проти "Клівленд Кавальєрс" 6 травня.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика