У Кенії від COVID-19 помер лікар, який пропагував інгаляції замість вакцинації

У Кенії від COVID-19 помер лікар, який пропагував інгаляції замість вакцинації

У Кенії від COVID-19 помер лікар, який пропагував інгаляції замість вакцинації
CITIZENGO

Від коронавірусу помер кенійський лікар Стівен Каранджа, який виступав проти вакцинації від коронавірусу та пропагував альтернативні методи боротьби з хворобою, зокрема інгаляції.

Як повідомляє BBC, лікар помер 29 квітня. За тиждень до цього його ушпиталили з ускладненнями, викликаними коронавірусом. Каранджа очолював Асоціацію католицьких лікарів Кенії. Він активно пропагував парові інгаляції та таблетки гідроксихлорохіну при лікуванні COVID-19, а також заявляв про непотрібність вакцинації. У Всесвітній організації охорони здоров'я та інші регулятори спростовувати його твердження.

Читайте також: Нові симптоми, швидше поширення: як змінився перебіг хвороби на коронавірус

Крім того, через свої заяви кенійський лікар наразився на конфлікт із католицькою церквою. У результаті Конференція католицьких єпископів Кенії відмежувалася від його поглядів стосовно щеплення проти COVID-19.

У 2019 році Каранджа виступав проти вакцинації школярок від вірусу папіломи людини, який може спричинити рак шийки матки, а ще раніше — проти щеплення кенійських жінок від правця, називаючи це "стерилізацією".

Що відомо

  • У березні від ускладнень роботи серцево-судинної системи помер президент Танзанії Джон Магуфулі. Проте лідер опозиції Тунде Ліссу заявив, що Магуфулі лікувався в лікарні Кенії від COVID-19.
  • За даними ВООЗ, Танзанія з травня 2020 року не публікує дані про захворювання на COVID-19.
  • У травні 2020 року президент Танзанії Джон Маґуфулі заявив, що країна "вільна від коронавірусу", і наказав не публікувати дані щодо поширення COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок