В НХЛ у сезоні 2021/22 з'явиться нова команда. Що про неї відомо

В НХЛ у сезоні 2021/22 з'явиться нова команда. Що про неї відомо

"Сіетл Кракен" - другий новачок Національної хокейної ліги за останні чотири роки.

У сезоні 2021/22 Національної хокейної ліги виступатимуть 32 команди. "Сіетл Кракен" закінчив процес входження у НХЛ і офіційно прийнятий у список учасників, про що повідомляє прес-служба ліги.

Власники "Сіетл Кракен" мали здійснити останній платіж для того, щоб взяти участь у лізі. Загалом входження в НХЛ коштувало "Кракен" рекордні 650 мільйонів доларів.

Процес входження в НХЛ "Кракен" розпочали в грудні 2018 року. Тоді рада директорів Національної хокейної ліги проголосувала за входження команди.

Виступати "Сіетл Кракен" будуть у Тихоокеанському дивізіоні Західної конференції. Таким чином, у обох конференціях після входження "Кракен" у НХЛ будуть по 16 команд.

Активність в НХЛ "Кракен" можуть розпочинати з 21 липня. Саме тоді в хокейній лізі розпочнеться період обмінів перед драфтом, а також підписання контрактів із вільними агентами.

Що відомо про "Сіетл Кракен"?

  • Назва: "Кракен" - обрана через близькість Сіетла з океаном.
Сіетл КракенSeattle Kraken
  • Власники: Девід Бондерман (засновник інвестиційної компанії TPG Capital), Джеррі Брукхаймер (кінопродюсер).
  • Генеральний менеджер: Рон Френсіс - колишній генеральний менеджер "Кароліни Гаррікейнз" (з 2014 по 2018 роки).
  • Кольори форми: синьо-бірюзовий та біло-бірюзовий.
Сіетл КракенSeattle Kraken

Що відомо

  • "Сіетл Кракен" - перша команда за майже 100 років, яка боротиметься за Кубок Стенлі. У період з 1915 по 1924 роки Сіетл був представлений командою "Сіетл Метрополітенс", однак команда була ліквідована у 1924 році.
  • "Кракен" - друга команда за останні чотири роки, яка увійде до складу учасників НХЛ. Починаючи з сезону 2017/18, в хокейній лізі виступають "Вегас Голден Найтс", які заплатили за участь у турнірі 500 мільйонів доларів.
  • Крім "Сіетл Кракен, на участь у НХЛ претендували також команди із Г'юстона та Квебека.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів