Федерація обрала найкращих легкоатлетів року в Україні

Федерація обрала найкращих легкоатлетів року в Україні European Athletics

Федерація легкої атлетики України шляхом голосування вболівальників, експертів та журналістів визначила найкращих легкоатлета, легкоатлетку, команду й тренера 2019 року.

Лауреатами одразу в двох номінаціях стали 18-річна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх та 19-річний метальник молота Михайло Кохан, повідомляє пресслужба ФЛАУ.

Магучіх перемогла в номінації "Найкраща легкоатлетка року" та "Зірка, яка сходить". У 2019 році дніпрянка здобула "срібло" чемпіонату світу в Досі (Катар) і є наймолодшою призеркою в історії турніру. Також легкоатлетка перемогла й посіла третє місце в етапах "Діамантової Ліги" та стала наймолодшою легкоатлеткою, яка підкорила висоту 2 м. Й нарешті – тріумфувала на чемпіонаті Європи U 20 у Швеції.

Михайло Кохан увійшов до топ-5 у метанні молота на чемпіонаті світу (Доха, Катар); переміг на Кубку Європи U23 у Словаччині та став срібним призером у командному заліку; здобув "золото" чемпіонату Європи U20 у Швеції з юніорським рекордом континенту (84,73 м – вага молота 6 кг).

Найкращим тренером стала наставниця Ярослави Магучіх Тетяна Степанова. Командою року ФЛАУ назвала жіночу естафетну команду 4х400 м (Катерина Климюк, Тетяна Мельник, Ольга Ляхова, Анна Рижикова), які посіли шосту сходинку на чемпіонаті світу в Досі.