Перша ракетка України не виступив на чемпіонаті Європи з бадмінтону. У чому причина

Перша ракетка України не виступив на чемпіонаті Європи з бадмінтону. У чому причина

Перша ракетка України не виступив на чемпіонаті Європи з бадмінтону. У чому причина Ukrainian badminton federation

Спортсмен вийшов на гру, але повідомив, що не може змагатися на турнірі.

Артем Почтарьов потрапив до складу збірної України на домашній чемпіонат Європи з бадмінтону. І мав стати її лідером - перед змаганнями він із 90-м номером у світовому рейтингу був першою ракеткою України з бадмінтону.

Читайте також: Чемпіонат Європи з бадмінтону в Києві. Що може показати Україна та хто головні фаворити

На останньому чемпіонаті Європи, який відбувся у 2018 році, Почтарьов дійшов до 1/8 фіналу. Однак на домашньому Євро виступити не зміг через травму.

Що сталося?

Почтарьов повинен був розпочати виступи з другого раунду турніру. Його суперником на цій стадії мав бути представник Фінляндії Ету Хайно - бронзовий призер чемпіонату Європи-2014 у парі.

Почтарьов вийшов на корт, однак одразу ж повідомив, що з матчу знімається. Як зазначив спортсмена, лікарі повідомили йому, що участь на турнірі може загрожувати його подальшій кар'єрі і навіть вплинути на здоров'я загалом.

Таким чином, Почтарьов достроково припинив участь на турнірі, не виступивши на домашньому Євро у жодному матчі.

Востаннє Почтарьов виходив на гру в грудні 2020-го, виступаючи у кваліфікації до чемпіонату Європи. Тоді перша ракетка України з бадмінтону переміг як в одиночному матчі, так і в парі з Анастасією Прозоровою.

Артем Почтарьов: що відомо

  • Учасник Олімпійських Ігор-2016 (поразка у першому раунді).
  • Перед початком турніру Почтарьов посідав 36-е місце в кваліфікаційному рейтингу перед Олімпійськими Іграми у Токіо. Загалом участь на турнірі зможуть взяти 42 спортсмени.
  • Серед спортсменів, які йдуть нижче Почтарьова у кваліфікаційному рейтингу на Олімпіаду, на чемпіонаті Європи участь брав лише представник Туреччини Емре Лале. Він вибув у третьому раунді від данця Андерса Антонсена - третьої ракетки світу.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу