Світоліна не реалізувала 6 матчболів та вилетіла на старті турніру в Мадриді

Світоліна не реалізувала 6 матчболів та вилетіла на старті турніру в Мадриді AP

Українці знадобилося майже дві години, щоб вийти у наступний раунд.

Еліна Світоліна мала розпочати свої виступи на турнірі в Мадриді з матчу першого кола. На відміну від двох інших українок - Марти Костюк та Катерини Козлової, вона завдяки високому місці в рейтингу (отримала четвертий номер посіву в Мадриді) розпочинала турнір в основній сітці.

Суперницею Світоліної у першому колі стала представниця Швейцарії Жіль Тайхманн. Тенісистки до зустрічі в Мадриді зустрічалися між собою лише одного разу - у вересні 2020-го в Страсбурзі Світоліна саме на ґрунті завдала поразки швейцарці у чвертьфінальному матчі.

Друга зустріч між тенісистками також могла закінчитися на користь Світоліної. Проте українка втратила шанс на перемогу і вилетіла з турніру у першому ж раунді.

Як Світоліна зіграла проти Тайхманн?

На старті першого сету між тенісистками спостерігалася рівна боротьба. Тайхманн навіть змогла здобути брейк-поїнт на подачі українки за рахунку 1:1, проте Світоліна забрала гейм на власній подачі і зробила брейк у наступному. У підсумку швейцарська тенісистка взяла лише два гейми у першій партії - 6:2.

Початок другого сету мав сприяти швидкій перемозі Світоліної - українка зробила брейк і вийшла вперед, зробивши рахунок 2:0. Проте не скористалася перевагою: Світоліна програла всі три наступні гейми на власних подачах, у той час, як Тайхманн - лише один, через що тенісистки мали вирішити долю поєдинку у третьому сеті.

Третій сет Світоліна розпочала впевнено, взявши три поспіль гейми. Після чого українка тривалий час не відпускала перевагу. Світоліна могла закінчити матч ще за рахунку 5:2, однак не використала чотири матч-боли. І навіть дозволила Тайхманн зрівняти рахунок.

У підсумку переможниця протистояння визначалася лише на тай-брейку. Там перемогу здобула Тайхманн.

Матч між Світоліною та Тайхманн тривав 2:36 години. Українка припустилася лише однієї подвійної помилки, у той час, як швейцарська тенісистка - п'яти.

WTA. Мадрид, перше коло

Еліна Світоліна (Україна, 4) - Жіль Тайхманн (Швейцарія) 1:2 (6:2, 4:6, 6:7)

Суперницею Тайхманн у другому раунді стане переможниця протистояння між іспанкою Паулою Бадосою Гіберт та чешкою Барборою Крейчиковою.

• 29 квітня матч першого кола на турнірі в Мадриді проведе Катерина Козлова. Її суперниця - німкеня Лаура Зігемунд (№59 світового рейтингу).
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт