Як форвард "Олімпіка" зламав ногу після зіткнення із голкіпером "Зорі": фото інциденту

Оновлено

Нападник програв боротьбу за м'яч суперникові та ще й зазнав дуже важкої травми.

Форвард "Олімпіка" Ібрагім Каргбо, права на якого належать "Динамо", отримав важку травму ноги під час перенесеного поєдинку проти "Зорі" в чемпіонаті України.

"Олімпік" та "Зоря" вдруге поспіль вийшли на поле один проти одного. Матч між ними мав відбутися ще у першому колі, однак через спалах коронавірусу в донецькому клубі його перенесли.

Перед цим "Зоря" та "Олімпік" зіграли між собою у 23-му турі - луганці перемогли донеччан із результатом 2:1. Перший тайм другого кола між командами закінчився кількома спірними рішеннями арбітру, одне із яких - вилучення голкіпера "Зорі" Ніколи Василя, в епізоді з яким форвард "Олімпіка" і зламав ногу.

Що відбулося в епізоді з вилученням Каргбо?

На 30-й хвилині поєдинку Каргбо відреагував на виніс м'яча гравцями "Олімпіка". Форвард донецької команди перебував у офсайді, однак усе одно побіг боротися за м'яча.

Першим на м'ячі опинився голкіпер "Зорі" Нікола Василь. Воротар вибив м'яча, після чого з ним зіштовхнувся Каргбо - форвард влучив у ногу Василю, внаслідок чого і отримав перелом ноги.

КаргбоФутбол 1

Арбітр зустрічі Микола Балакін скористався системою відеоповтору та вирішив покарати гравця "Зорі" вилученням. Тим часом лікарі почали надавати допомогу форварду та винесли його на ношах. А через 10 хвилин Каргбо покинув межі стадіону у машині швидкої.

Перший тайм між командами закінчився з рахунком 0:0. Крім епізоду з вилученням Василя, арбітр зустрічі скасував гол півзахисника "Зорі" Артема Громова.

Оновлено. Матч між "Олімпіком" та "Зорею" закінчився із рахунком 2:1. Головний тренер "Олімпіка" Юрій Калітвінцев повідомив після матчу, що Каргбо зламав велику і малу гомілкові кістки.

• Ібрагім Каргбо виступає за "Олімпік" як орендований гравець із "Динамо". На рахунку 21-річного бельгійця 20 матчів у чемпіонаті (вісім - зі старту) та три голи.
  • "Зоря" веде боротьбу за третє місце із "Шахтарем": перед перенесеним матчем відставання луганців від донеччан складало чотири очки.
  • "Олімпік" веде боротьбу за збереження місця в УПЛ. Перед матчем із "Зорею". Донецька команда займала 13-е місце в турнірній таблиці, маючи 18 очок.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт