Фестиваль Burning Man вдруге скасували через пандемію

Фестиваль Burning Man вдруге скасували через пандемію

Фестиваль Burning Man вдруге скасували через пандемію Associated Press

Щорічний фестиваль Burning Man скасували другий рік поспіль через пандемію. Останній раз його проводили у 2019 році, коли на захід приїхали близько 80 тисяч учасників.

"Попри те що тут, у Сполучених Штатах, може здатися, що гора спала з плечей і видно світло в кінці тунелю, ми все ще перебуваємо в стані пандемії і невизначеність, яку треба подолати за час, що залишився, ми не зможемо подолати. Ми вирішили націлитися на Black Rock City 2022", — повідомили організатори.

Заснований у 1986 році, фестиваль щороку у серпні проводять в пустелі Блек Рок в штаті Невада. Захід присвячений сучасному мистецтву і самовираженню. В рамках події учасники встановлюють твори сучасного мистецтва, а під кінець за традицією спалюють гігантську дерев'яну людську фігуру.

Торік фестиваль також довелося скасувати через пандемію коронавірусу. Тоді учасникам повернули гроші за квитки, але попросили пожертвувати кошти на підтримку проєкту в умовах кризи.

Що відомо

  • Організатори визначають подію як експеримент по створенню спільноти радикального самовираження. теми фестивалю щороку різні: "Добро і зло", "Колесо часу", "Еволюція", "Метаморфози", "Я, робот" та інші.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше