ФК "Ужгород" переміг "Поділля" у поєдинку Другої ліги. Закарпатська команда очолила групу Фото: ФК "Ужгород"

“Ужгород” переміг у поєдинку Другої ліги проти “Поділля”. На стадіоні “Авангард” закарпатська команда здобула перемогу з рахунком 3:1. Про це повідомляє офіційний сайт закарпатської команди.

Рахунок у матчі відкрив Дмитро Пріхна на 45 хвилині. Але через кілька миттєвостей Віктор Ряшко з пенальті відновив паритет. У другому таймі той таки Віктор Ряшко оформив дубль з одинадцятиметрової позначки. А крапку у поєдинку поклав капітан Адріан Пуканич. Це 12-й гол гравця "Ужгорода" у чемпіонаті. Він є найкращим бомбардиром Другої ліги.

ФК "Ужгород" переміг "Поділля" у поєдинку Другої ліги. Закарпатська команда очолила групуФото: ФК "Ужгород"

“Ужгород” одноосібно очолює турнірну таблицю групи А Другої ліги. У команди 41 очко.