На Херсонщині судитимуть колишнього посадовця міської ради – він свою вину заперечує

На Херсонщині судитимуть колишнього посадовця міської ради – він свою вину заперечує

На Херсонщині судитимуть колишнього посадовця міської ради – він свою вину заперечує
Херсонська обласна прокуратура

У Херсоні обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно експосадовця Херсонської міської ради за фактом службової недбалості. Суспільне дізналось, що йдеться про колишнього міського голову Володимира Миколаєнка.

За даними слідства, обвинувачений не вжив заходів щодо перевірки робіт, пов’язаних із виконанням умов договору про впровадження ліцензійного програмного забезпечення, затвердивши акти наданих послуг, які фактично не були виконано. Внаслідок таких дій на рахунок підприємства безпідставно перераховано кошти в сумі 260 тис. грн, чим спричинено збитки місцевому бюджету.

Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до Херсонського міського суду для розгляду по суті.

За вчинене обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Фігурант справи – колишній Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко. Суспільному він прокоментував свою позицію з цього приводу.

"Я ознайомився з цією справою, правоохоронці вважають, що якась програма була недовстановлена. З показів начальника нашого управління – все було встановлено в повному обсязі. Мені здається, це такий певний тиск правоохоронців. Буду в суді доводити свою невинуватість"

Володимир Миколаєнко додав, що спочатку фахівці управління прийняли роботу, а він, як керівник, підписав акт виконання.

"Я спокійно ставлюсь до цієї справи. Правоохоронці не піддають сумніву власне покупку програми, вони вважають, що щось зроблено не в повному обсязі. До речі, це програма була придбана для того, щоб не було черг до нашого ЦНАПу. Але черги досі є, бо програма не працює, таке враження що їх це влаштовує".

На початок