Посадовець Чернівецької ОДА прокоментував обшуки й провадження щодо хабаря

Посадовець Чернівецької ОДА прокоментував обшуки й провадження щодо хабаря

Ексклюзивно
Посадовець Чернівецької ОДА прокоментував обшуки й провадження щодо хабаря
Суспільне Буковина

Посадовець Чернівецької обласної адміністрації Юрій Мінько прокоментував обшуки та провадження щодо хабаря. Його підозрюють в отриманні 600 тисяч гривень за допомогу в укладенні договору підряду. Посадовець каже, що про провадження щодо себе дізнався з ухвали суду, а обставини обшуків йому незрозумілі.

Про це Мінько сказав у коментарі Суспільному.

Обшуки проводили у його кабінеті та вдома. За словами Мінька, вилучили сімейні грошові збереження, деякі документи та записник. Про події, щодо яких проводять розслідування, нічого не знає.

"Вилучили незначну суму коштів. Але документів, які стосуються справи, не виявили, бо таких фактів немає", — каже він.

Посадовцю обирають запобіжний захід, сказала речниця управління СБУ області Леся Федоренко.

Водночас в ухвалі суду, яку оприлюднило видання Букінфо, йдеться, що неправомірну вигоду ймовірно вимагали двоє посадовців: заступник начальника управління капітального будівництва Юрій Мінько та заступник голови ОДА Богдан Ковалюк.

У коментарі Суспільному Ковалюк сказав, що не є фігурантом справи: "Це виключно інформаційна провокація окремої групи людей. Я не фігурую в ухвалі суду, окрім як в преамбулі”.

Нагадаємо, в кабінеті заступника начальника управління інфраструктури та капітального будівництва проводили обшуки. За словами речниці прокуратури області Наталії Соколовської, правоохоронці розслідують факт можливого отримання хабаря посадовцем — за гроші він мав допомогти укласти договір підряду.

На початок