Агробізнес Волочиськ перервав шестиматчеву безвиграшну серію та наблизився до лідерів Фото: Агробізнес

Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ у 23 турі здобув перемогу над київською "Оболонню". Матч завершився з рахунком 1:0. Цією перемогою Агробізнес перервав шестиматчеву безвиграшну серію та наблизився у турнірній таблиці до лідерів чемпіонату, які борються за вихід з Першої ліги до УПЛ.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Агробізнес".

Матч у Волочиську розпочався напружено для господарів поля. "Оболонь" вже на другій хвилині матчу створила небезпечний момент у штрафній "Агробізнесу". Гравець київської команди, після подачі з флангу не зумів влучити у рамку воріт з декількох метрів.

Вже через декілька хвилин хорошу атаку організував "Агробізнес". Гравець влочиської команди після отриманої передачі по бровці поля, зумів зберегти м'яч, обіграти гравця, війти у штрафний майданчик. та прострілити. Після прострілу м'яч потрапив у суперника, але одразу повернувся до гравця "Агробізнесу", який під пресингом захисників зумів скинути м'яч під удар півзахиснику, але той вдарив вищу воріт.

Пізніше команди обмінялися моментами, але забити гол не вдалося.

Забити єдиний матчі м'яч вдалося на 35 хвилині. "Агробізнес" декількома пасами зумів від оборони стрімко перейти у напад. Розрізну передачу у штрафну отримав гравець "Агробізнесу", зробивши декілька кроків він відав пас на вільного гравця, який зумів розвернутися у штрафній та віддати ще одну передачу колезі, який з декількох метрів розстріляв ворота супротивників.

У другому таймі "Агробізнес" продовжував контролювати гру та створював небезпечні моменти. У той час "Оболонь" намагалася пробити голкіпера волочисців дальніми ударами.

Все ж команди не змогли реалізувати створені моменти у другому таймі.

Кінцевий рахунок матчу 1:0. Гол: Владислав Шаповал, 36.

• Наразі "Агробізнес" займає четверту сходинку турнірної таблиці Першої-ліги, відстаючи від третьої команди на два залікових пункти, маючи у запасі одну гру.