Будинок "королеви детективів" Агати Крісті виставили на продаж

Будинок "королеви детективів" Агати Крісті виставили на продаж

Будинок "королеви детективів" Агати Крісті виставили на продаж Savills Henley

Будинок на півдні Англії, в якому відома письменниця, авторка численних детективів Агата Крісті прожила разом зі своїм другим чоловіком археологом Максом Маллоуеном аж до смерті у 1976 році, виставили на аукціон.

Відповідне оголошення розміщене на сайті Savills.

Будинок Агати Крісті виставили на продажSavills

Колишня резиденція (Winterbrook House розташована в місті Уоллінгфорд, графстві Оксфордшир. У триповерховій будівлі часів епохи королеви Анни (18 століття) є вітальня, п'ять спалень, бібліотека, робочий кабінет, гардеробна, кухня та зала для сніданків, чотири ванні кімнати та підсобне приміщення. Крім цього, до головної будівлі прилягає невеликий котедж з однією спальнею.

Будинок Агати Крісті виставили на продажSavills

Біля будинку висаджені клумби та сад, а також облаштовані майданчики для відпочинку, що ведуть до річки Темзи. Загальна площа ділянки складає близько 5 акрів (2,2 гектара). Будинок продають за 2,75 мільйона фунтів стерлінгів (3,8 мільйона доларів — ред.).

Будинок Агати Крісті виставили на продажSavills

Глава відділу продажів житлової нерухомості Savills Henley Стівен Крісті-Міллер зазначив, що Агата Крісті написала в цьому будинку кілька своїх бестселерів.

Вважається, що Winterbrook House став прототипом будинку міс МарплМіс Марпл — літня пані, детектив-аматор, що мешкає в невеличкому англійському селищі Сент-Мері-Мід. — персонаж детективів Агати Крісті, яка вперше з'явилася в збірці детективних оповідань "Тринадцять загадкових випадків" і в 12 романах.

Що відомо

  • У Львові в листопаді 2020 року виставили на продаж частину будинку, де жив живописець Олекса Новаківський.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше