"Щербенко арт центр" оголосив про початок конкурсу молодих художників

"Щербенко арт центр" оголосив про початок конкурсу молодих художників

"Щербенко арт центр" оголосив про початок конкурсу молодих художників

"Щербенко арт центр" почав приймати заявки на участь у восьмому конкурсі молодих українських художників МУХІ 2021. На сайті центру зазначено, що загальний призовий фонд конкурсу – 70 000 грн. Переможець отримає грошову премію – 40 000 грн. та можливість реалізувати власний проєкт у галерейному просторі (або під егідою) "Щербенко арт центру" у 2022 році.

Десять фіналістів конкурсу стануть учасниками групової виставки, яка відбудеться у жовтні-листопаді 2021 року у просторі Центру сучасного мистецтва М17. Також міжнародна експертна комісія назве імена двох призерів, які отримають грошові премії у розмірі 15 000 грн. та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проєкту.

Заявки приймаються до 23:59 30 квітня. Для участі у конкурсі необхідно подати від трьох до п’яти реалізованих або нереалізованих проєктів з концепцією та візуальним супроводом (фото, відео, візуалізація).

Що відомо

  • МУХі – проєкт, спрямований на послідовну і тривалу роботу з підтримки українських художниць і художників на етапі їхнього становлення.
  • МУХі є абревіатурою від "Молоді українські художники".
  • Партнерами-інституціями, у яких проходив конкурс МУХі до цього були Національний музей Тараса Шевченка (2019 та 2017 рр.) та Інститут проблем сучасного мистецтва (2015 та 2011 роки). У 2019 році конкурс отримав грант на фінансування від Українського культурного фонду.
  • Засновниця проєкту МУХі – кураторка і галеристка Марина Щербенко.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше