Еліна Світоліна оформила надвольову перемогу над Петрою Квітовою у чвертьфіналі турніру в Штутгарті WTA

Відігралася з 2:5 у другому сеті.

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула другу перемогу на турнірі у Штутгарті. П'ята ракетка світу стартувала з другого раунду змагань, де обіграла місцеву тенісистку Анжелік Кербер у двох сетах. У чвертьфіналі на українку чекала зустріч проти чешка Петри Квітової.

Це була уже дванадцята очна зустріч тенісисток - Еліна виграла останні три, хоча до того програла сім поспіль. У Штутгарті українка була близькою до першого програшу Квітовій з 2018 року, але змогла створити один з найбільших камбеків сезону.

Перший сет виграла Петра, на тай-брейку. По ходу партії тенісистки двічі обмінялися брейками, причому Еліна не дала суперниці подати на сет за рахунку 5:4 на користь чешки. А от на тай-брейку українка виграла тільки один розіграш на своїй подачі з п'яти, як наслідок поразка з рахунком 4:7.

На старті другого сету Квітовій вдалося зробити один брейк, потім Світоліна відіграла три брейкпоїнти на іншій своїй подачі. А на подачах суперниці українка практично нічого не могла зробити. Так рахунком став 2:5 на користь Петри.

Наступний гейм - у чешки матчбол, але його українка відіграла, захистила подачу, тоді змогла зробити зворотній брейк (не дала Квітовій подати на матч). Світоліна за рахунку 4:5 відіграла ще один матчбол, але зрештою змогла перевернути сет - 7:5, п'ять виграних геймів поспіль!

Перевагою у третьому сеті володіла Світоліна - два брейки, усі захищені свої подачі і доволі впевнена перемога з рахунком 6:2.

WTA. Штутгарт. 1/4 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 4) - Петра Квітова (Чехія, 7) 2:1 (6:7 (4), 7:5, 6:2)

• У півфіналі Світоліна зіграє проти першої ракетки світу - автралійки Ешлі Барті. Матч відбудеться в суботу, 24 квітня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу