У Хмельницькій ОДА визначилися з переможцем чергового кадрового конкурсу. Що про нього відомо

У Хмельницькій ОДА визначилися з переможцем чергового кадрового конкурсу. Що про нього відомо

У Хмельницькій ОДА визначилися з переможцем чергового кадрового конкурсу. Що про нього відомо
Фото: з ФБ-сторінки Володимира Панасюка.

У Хмельницькій ОДА визначилися з переможцем конкурсу на посаду начальника управління з питань цивільного захисту населення. Ним, згідно розпорядження голови обласної адміністрації Сергія Гамалія, визнано Володимира Миколайовича Панасюка.

Наразі переможець проходить спеціальну перевірку, після якої буде підписано розпорядження голови обласної адміністрації про його призначення на державну посаду, прокоментувала начальниця управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації Інна Михайлова.

Що відомо про переможця

Згідно з декларацією за 2020 рік кандидата на посаду начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Панасюка, до членів сім’ї декларанта належить лише дружина Панасюк Світлана Володимирівна.

Серед об’єктів нерухомості, Володимир Панасюк декларує квартиру площею 45,6 кв.м у Білогір’ї, власником якої, згідно з декларацією, є з 2004 року. Також декларант з 2006 року є співвласником батьківської квартири площею 56 кв.м у селі Переросле Білогірського району – йому у цій оселі належить 25%.

Дружина декларанта Світлана Панасюк декларує, що має у власності:

 • з 2014 року - земельну ділянку площею 60 кв. м у Білогір’ї;
 • з 2019 року - легковий автомобіль HYUNDAI TUCSON, 2007 року випуску.

Доходи, отримані декларантом у 2020 році, склали:

 • одноразова матеріальна допомога при звільнені(від головного управління ДСНС України у Хмельницькій області) – 234 тисячі 090 гривень;
 • пенсія – 127 тисяч 407 гривень;
 • пільги (від управління соцзахисту населення Білогірської РДА) – 8 тисяч 338 гривень;
 • заробітна плата, отримана за основним місцем роботи( ТОВ «Маяк») – 89 тисяч 961 гривня;
 • банківські проценти та бонуси – 78 гривень.

Дружина декларанта у 2020 році заробила:

 • заробітної плати за основним місцем роботи (Білогірська центральна районна лікарня) – 82 тисячі 101 гривню;
 • пенсії – 25 тисяч 800 гривень.

Грошові активи декларує лише Володимир Панасюк. Згідно з декларацією, він тримає готівкою 320 тисяч гривень.

Володимир Панасюк з родиною. Фото: з ФБ-сторінки Володимира Панасюка.
Володимир Панасюк з родиною. Фото: з ФБ-сторінки Володимира Панасюка. Фото: з ФБ-сторінки Володимира Панасюка.

Згідно з декларацією, поданою Володимиром Панасюком 27 грудня 2019 року перед звільненням, він працював начальником Білогірського районного сектора Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. До речі, згідно з цією декларацією, родина Володимира Панасюка була більшою та складалася, окрім дружини Світлани Панасюк, ще з двох дітей – сина Михайла та доньки Яни.

Також, згідно з інформацією з офіційного сайту Центральної виборчої комісії, у 2015 році Панасюк Володимир Миколайович балотувався до Білогірської районної ради від політичної партії «Європейська солідарність» (партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»). Згідно з біографічною довідкою з сайту ЦВК, Володимир Панасюк народився 4 липня 1976 року, має вищу освіту, проживає у селищі Білогір’я Хмельницької області.

Що відомо

 • Олександр Симчишин призначив на посаду начальника управління з питань цивільного захисту населення та охорони праці Хмельницької міськради, колишнього посадовця Хмельницької облдержадміністрації Юрія Кореву.
 • З квітня 2019 року Юрій Корева керував управлінням з питань цивільного захисту населення Хмельницької облдержадміністрації. Також Корева був керівником оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19 у Хмельницькій області.
 • Раніше на посаді начальника управління з питань цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міськради працював Дмитро Білоус.
На початок