Департамент екології Хмельницької ОДА залишився без керівника. Його директорка знайшла нову роботу

Департамент екології Хмельницької ОДА залишився без керівника. Його директорка знайшла нову роботу

Департамент екології Хмельницької ОДА залишився без керівника. Його директорка знайшла нову роботу Фото: Хмельницька обласна державна адміністрація.

Голова Хмельницької обласної адміністрації звільнив з посади директорку департаменту екології та природних ресурсів Тетяну Дзюблюк.

Про це свідчить розпорядження голови обласної адміністрації Сергія Гамалія, підписане ним 19 квітня 2021 року.

Згідно з розпорядженням, Тетяну Дзюблюк звільнено з посади 20 квітня 2021 року за угодою сторін. Підставою для звільнення стала заява самої Тетяни Дзюблюк та лист-погодження Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Варто також зазначити, що згідно з розпорядженням голови Хмельницької ОДА Сергія Гамалія від 7 квітня 2021 року, на період тимчасової відсутності директора департаменту природних ресурсів та екології Тетяни Дзюблюк виконання її обов’зяків було покладено на начальника управління розвитку природно-заповідної справи, економіки природокористування, природоохоронних програм та зв’язків з громадськістю департаменту Руслана Якубаша.

За словами уже колишньої очільниці департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Тетяни Дзюблюк, рішення про звільнення було виваженим і виникло через непорозуміння з новим керівництвом обласної адміністрації. Зі слів Тетяни Дзюблюк, вона перейшла працювати у міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал», де обійняла посаду головного технолога.

Що відомо

  • Тетяна Дзюблюк була призначена на посаду директорки департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА наприкінці 2018 року тодішнім головою Хмельницької ОДА Вадимом Лозовим. Останній у вересні 2018 року оголосив про створення департаменту екології Хмельницької ОДА, яке було ліквідоване у вересні 2016 року головою Хмельницької ОДА Олександром Корнійчуком.
  • До свого призначення на посаду директорки департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА Тетяна Дзюблюк працювала інженером з охорони праці у МКП «Хмельницькводоканал». Також вона входила до громадської ради при обласній адміністрації як керівниця Хмельницького міського Товариства охорони природи.
  • До 2011 року Тетяна Дзюблюк очолювала управління екології Хмельницької міської ради.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди