Акції Netflix впали на 11% на тлі слабкого зростання аудиторії

Акції Netflix впали на 11% на тлі слабкого зростання аудиторії

Акції Netflix впали на 11% на тлі слабкого зростання аудиторії undefined

У першому кварталі 2021 року на стрімінговий сервіс підписалося близько 4 млн осіб. Це на 2 млн менше за прогнози аналітиків. За очікуваннями Netflix, зростання аудиторії набере темп у другому півріччі.

Акції стрімінгового сервісу почали дешевшати після виходу його звітності за перший квартал 2021 року. Netflix відзвітував про зростання платних передплатників на 3,98 млн, тоді як опитані FactSet аналітики очікували зростання на 6,2 млн – повідомляє телеканал CNBC.

У першому кварталі 2020 року на Netflix підписалося 15,77 млн нових клієнтів. Значне зростання пояснюється тим, що на карантині населення почало частіше користуватися стрімінгом.

Водночас через пандемію Netflix став знімати менше контенту і був змушений відкласти прем'єри деяких серіалів і фільмів. Це уповільнило зростання числа платних передплатників в першому кварталі 2021 року – написала компанія у листі акціонерам. У листі також зазначається, що на це ніяк не вплинула конкуренція.

Акції Netflix впали на 11% на тлі слабкого зростання аудиторії

"Відьмак"

За очікуваннями компанії, у другому півріччі зростання показників знову прискориться, оскільки Netflix випустить нові епізоди успішних проєктів, таких як, наприклад, "Відьмак" і "Ти". Компанія у 2021 році планує витратити на виготовлення власного контенту понад $ 17 млрд. У другому ж кварталі керівництво Netflix розраховує отримати всього 1 млн нових клієнтів, тоді як експерти до виходу звітності прогнозували 4,8 млн.

В іншому результати Netflix виявилися кращими за очікування аналітиків:

  • дохід збільшився на 24,2% в порівнянні з першим кварталом 2020 року і склав $ 7,16 млрд (експерти прогнозували $ 7,13 млрд). У другому кварталі компанія очікує приріст на 19% – до $ 7,3 млрд;
  • вільний грошовий потік (FCFЦе сума грошей, яка залишається в розпорядженні власників і інвесторів після вирахування всіх податків, а також капітальних вкладень) виріс більш ніж в чотири рази, до $ 692 млн;
  • прибуток на акцію досяг $3,75 проти $1,57 у 2020 (і прогнозу в $2,97).

У квітні Netflix уклав п'ятирічну угоду з Sony Pictures Entertainment і з 2022 року отримає право на показ фільмів кіностудії.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше