Київ хоче розчистити річку Либідь та озеро на Подолі

Київ хоче розчистити річку Либідь та озеро на Подолі

Київ хоче розчистити річку Либідь та озеро на Подолі
Вікіпедія

Київ планує проведення додаткових природоохоронних заходів для поліпшення екологічного стану міста, зокрема розчищення річища річки Либідь.

Як повідомляє пресслужба Київради, фінансування на це буде передбачено з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Проєкт рішення передбачає обстеження та розчищення річища річки Либідь, благоустрій озера Синє у Подільському районі, будівництво системи поливу в парку Позняки в Дарницькому районі, створення водоохоронних зон, паспортизацію малих річок й водойм, будівництво комплексу з перероблення та утилізації рослинних відходів, проведення робіт з інвентаризації джерел забруднення навколишнього природного середовища та інше.

Як зазначили у Постійній комісії з питань екологічної політики, проєкт рішення підтримано з метою виконання Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та поліпшенню екологічного та санітарного стану столиці.

Також до проєкту рішення додано необхідні заходи задля подальшого утримання та  встановлення інформаційних табличок, а також внесення пам'яток до єдиної електронної бази.

Читайте також

У київській багатоповерхівці обвалилися балкони

Генплан Києва не ухвалять без громадських обговорень – Кличко

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок