До Дня книги Amazon дозволив безкоштовно завантажити 10 обраних видань

До Дня книги Amazon дозволив безкоштовно завантажити 10 обраних видань

До Дня книги Amazon дозволив безкоштовно завантажити 10 обраних видань
prettymessreading.com

23 квітня відзначається Всесвітній День книги. До цієї дати Amazon вирішив зробити подарунок книголюбам та дозволити завантажити 10 обраних видань безкоштовно.

Як повідомляє Bookriot, ці книги презентують авторів з усього світу та таким чином надихають читачів почути різні голоси.

Наприклад, роман "Самотня ластівка" (A Single Swallow) китайської авторки Чжанг Лінг розповідає про те, як війна, руйнування та втрати впливають на нас протягом всього життя. Герої її роману – троє чоловіків, які у 1945 році уклали угоду щороку повертатися до свого маленького села, щоб вшанувати пам'ять загиблих у війні. Багато років потому вони розповідають про те, з чим дійшли до цього моменту свого життєвого шляху.

"Розірване коло: мемуари про втечу з Афганістану" (The Broken Circle: A memoir of Escaping Afghanistan) написаний Енджеелою Ахмаді-Міллер.

Енджеела згадує свій дім в Афганістані до вторгнення СРСР у 1980 році як мирне і барвисте місце. Так склалося, що в той час її мати виїхала на лікування на Індії, і з часом стає зрозуміло, що тепер не може повернутися додому. Її сім'я робить все, щоб відновити зв’язок та знайти одне одного.

"Король Варшави" (The King of Warsaw) Щепана Твардоха – це суміш історичного роману і бандитської історії, події якої відбуваються у 1937 році в Польщі.

Коли Якуб стає зіркою боксерської арени Польщі, Гітлер також підіймається на новий щабель у своїх амбітних планах, загрожуючи не лише способу життя Якуба, але і всій маргіналізованій єврейській громаді. Якуб лютує і готовий дати відсіч тим, хто хоче позбавити його привілейованого способу життя.

Ознайомитися з повним переліком книжок та завантажити їх можна на сторінці Read the World 2021 до 24 квітня включно.

Читайте також

Що в сучукрліт можна екранізувати: моторошні казки, чорні комедії та альтернативний хід історії

Британська літературна премія віддала грошову винагороду за перемогу кібершахраям

Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

На початок