Костюк стартувала з перемоги на турнірі в Стамбулі, Козлова програла у першому матчі за півроку АР

Для українських тенісисток старт турніру у Стамбулі виявився різним.

На турнір WTA у Стамбулі заявилися двоє українських тенісисток - Марта Костюк та Катерина Козлова повинні були розпочати свої виступи на ньому з 1/16 фіналу.

Костюк у Стамбулі провела лише третій матч після участі на Відкритому чемпіонаті Австралії. В березні українка перехворіла коронавірусом і встигла зіграти лише два поєдинки - поразка у першому колі в Маямі, а також перемога над Юкі Наїто у матчевій зустрічі України та Японії на Кубку Біллі Джин Кінг.

Козлова, на відміну від Костюк, проводила перший поєдинок за півроку. Після матчу у парному розряді на Ролан Гаррос у жовтні 2020-го вона на корт не виходила, відновлюючись після травми коліна.

Перший раунд для українок закінчився по-різному: Костюк подолала стадію 1/16 фіналу, а ось Козлова покинула Стамбул за підсумками першого ж раунду.

Як зіграла Костюк?

• Суперниця: росіянка Камілла Рахімова (143-а у рейтингу WTA).
  • Результат: перемога в двох сетах - 6:4, 6:3.
  • Ключові моменти матчу: брейк за рахунку 5:4 на користь Костюк у першому сеті (загалом 3:2 у партії), брейк за рахунку 5:3 на користь Костюк у другому сеті (українка дозволила Рахімовій зробити лише один брейк, взявши натомість два гейми на подачах суперниці).

Наступною суперницею Костюк стане ще одна росіянка Дар'я Касаткіна. Востаннє, коли тенісистки зустрічалися між собою, перемогу здобула українка, віддавши Касаткіній усього три гейми у матчі першого кола US Open.

Як зіграла Козлова?

• Суперниця: румунка Сорана-Міхаела Кирстя (67-а у рейтингу WTA)
  • Результат: поразка в двох сетах - 4:6, 6:7.
  • Ключові моменти матчу: кінцівка першого сету: Козлова зробила брейк на подачі Кирсті, однак програла румунці у наступному, дозволивши їй використати четвертий сет-поїнт. У другій партії Козлова тричі відігравала сет-поїнти за рахунку 6:5, однак у підсумку поступилася на тай-брейку.

Кирстя після перемоги над Козловою зустрінеться у 1/8 фіналу з росіянкою Анастасію Потаповою, яка розпочала виступи у Стамбулі, здолавши співвітчизницю - Анастасію Павлюченкову, сіяну на турнірі під шостим номером.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу