Футбольний клуб "Нива" Вінниця здолала лідера турнірної таблиці із Закарпаття

Футбольний клуб "Нива" Вінниця здолала лідера турнірної таблиці із Закарпаття Пресслужба ФК "Нива" Вінниця

Сьогодні, 19 квітня, футбольний клуб "Нива" Вінниця в рамках чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги групи “А” з футболу приймала ФК “Ужгород” (Закарпаття). Матч відбувся на стадіоні СК "Нива".

• Стартовий склад: Гурідов, Хохлов, Попов, Борячук, Сербул, Маляренко, Петрук, Калітов, Зеленевич, Георгієв, Загорулько.
  • Запасні: Карабін, Білик, Федорук, Гемега, Кучер, Подкуйко, Браславський, Осмоловський, Громок, Загробський, Бондар.

Початок матчу розпочався з швидкого голу господарів поля. Після навісу кутового м'яч у ворота суперника перевів вінницький захисник Вадим Хохлов. На 15-й хвилині рахунок у матчі подвоїв крайній захисник вінничан — Едуард Сербул.

ФК "Нива" Вінниця здолала лідера турнірної таблиці ФК “Ужгород”Пресслужба ФК "Нива" Вінниця

Другий тайм вдало розпочався для вінничан, адже на 46-й хвилині матчу у ворота суперника залетів третій гол. Півзахичник Ігор Маляренко забив свій перший гол у сезоні 2020/2021.

Після кількох небезпечних атак у ворота ФК "Ужгород" на 70-й хвилині свій момент реалізував граючий президент ФК "Нива" Артур Загорулько, встановивши рахунок 4-0.

Закарпатці змогли забити гол "престижу". На 71-й хвилині ударом в кут воріт відзачився Юрій Чонка.

В підсумку вінницька "Нива" здобула перемогу з рахунком 4-1 та залишилась на 8-й сходинці в турнірній таблиці.

Наступну гру вінницька "Нива" проведе у суботу 24 квітня. Вдома вона гратиме із ФК "Чайка" (Київська область).

Читйте також

• "Нива" із мінімальним рахунком поступилася в Чернівцях.
  • Нульова нічия. "Нива" Вінниця не зуміла вдома переграти ФК "Діназ".
  • "Ми задоволені грою". ФК "Нива" Вінниця перемогла київську команду "Оболонь-2".