"Ми задоволені грою". ФК "Нива" Вінниця перемогла київську команду "Оболонь-2"

"Ми задоволені грою". ФК "Нива" Вінниця перемогла київську команду "Оболонь-2" ФК "Нива" Вінниця

Матч 15-го туру чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги групи “А” між ФК “Оболонь-2” та ФК “Нива” (Вінниця) завершився з рахунком 0:2. Матч відбувся 3 квітня у Бучі на стадіоні “Ювілейний”

Про це повідомляє офіційний сайт футбольного клубу.

• Стартовий склад "Ниви": Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Борячук, Калітов, Кучер, Петрук, Маляренко, Білик, Браславський.
  • Запасні: Карабін, Бондар, Осмоловский, Георгієв, Громок, Подкуйко, Зеленевич, Федорук.
"Ми задоволені грою". ФК "Нива" Вінниця перемогла київську команду "Оболонь-2"ФК "Нива" Вінниця

Як зазначає пресслужба футбольного клубу "Нива" Вінниця, рахунок у матчі відкрили в другому таймі. На 60 хвилині головний тренер вінницької команди випустив на поле нападника Максима Зеленевича, яки через дві хвилини на полі відзначився забитим голом.

Наприкінці матчу вінничани подвоїли перевагу. Гол на свій рахунок записав захисник Олександр Борячук.

"Ми задоволені грою. Коли приїдемо додому будемо дивитися гру, розбирати її, але поки для нас найбільш приємним є результат. Наше завдання дуже просте — вигравати кожну наступну гру", прокоментьував результат матчу головний тренер вінницької "Ниви" Володимир Циткін.

Це третя перемога команди поспіль. Нині вінницька "Ниви" набирає 15 очок та наближується до сьомої сходинки в таблиці.