Матчі чемпіонату України з пляжного волейболу відбулись у Сумах

Матчі чемпіонату України з пляжного волейболу відбулись у Сумах Facebook: Роман Бондаренко

Матчі чемпіонату України з пляжного волейболу відбулись у волейбольному центрі Сумського державного університету. Тривали вони три дні і завершились 18 квітня. Сумчани здобули "золото" та "срібло".

Серед 12-ти чоловічих пар учасників сумчани Микита Ангелов та Іван Дацюк посіли перше місце. П’ятими фінішували Роман Лисий та Ігор Романенко із Сум. Шосткинсько-харківська пара Роман Бондаренко та Ігор Венгеровський завершили виступ сьомими. Дев’ятими завершили виступ сумсько-харківський дует Ігор Маслов/Денис Бурма та сумсько-костянтинівський - Олег Кулик/Богадан Волков.

Серед 15-ти жіночих пар "срібло" виборола пара із Сум Марина Гладун та Світлана Бабуріна. В кроці від медалі – на четвертому місці – завершили турнір Анна Затилкіна з Сум та киянка Юлія Черненко. Владислава Фенько та Єлизавета Тарасенко із Сум фінішували на п’ятому місці, Катерина Удовенко та Дар’я Донська – на сьомому, Христина Єрмоченко та Дар’я Зима – на 13-му.