Комісія визначила п'ятьох рівненських науковців, яким присвоять премії

Комісія визначила п'ятьох рівненських науковців, яким присвоять премії

Комісія визначила п'ятьох рівненських науковців, яким присвоять премії РОДА

П’ятеро молодих вчених на Рівненщині отримають премії в розмірі 15-ти тисяч гривень кожен. Як ідеться на офіційному сайті Рівненської ОДА, винагороду призначають за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Переможців визначали шляхом таємного голосування конкурсної комісії. Обласну премію призначають щороку для молодих науковців, які досягли вагомих наукових здобутків. Є дві умови: це або люди до 35 років включно, з освітою не нижче магістерського рівня, або ж до 40 років включно і зі ступенем доктора наук.

Лауреатами обласної премії стали:

  1. Сергій Куницький  кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного  господарства та природокористування.
  2. Ольга Павелко – доктор економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Національного університету водного  господарства та  природокористування.
  3. Катерина Павелків – доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.
  4. Ольга Ткачук – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету "Острозька академія".
  5. Оксана Марчук – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука".

Загалом на здобуття премії було сім кандидатів.

"Їх тематика дуже різноманітна. Зокрема, це роботи з історії педагогіки, психології, обліку, менеджменту, водного господарства та будівництва. Всі вони дуже вагомі та представляють нашу область на найвищому рівні. На жаль, серед них потрібно було обрати лише п'ять", – каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За його словами, до наступного присвоєння будуть думати, аби збільшити число лауреатів та розмір премії. Цього року вручення премій планують приурочити до Дня науки, який відзначатимуть 15 травня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди