Чернігівська "Десна" не змогла переграти "Минай"

Чернігівська "Десна" не змогла переграти "Минай" Фото: ФК "Минай"

В рамках 22 туру Української Прем’єр-ліги чернігівська «Десна» на виїзді зіграла із закарпатським «Минаєм», на стадіоні «Авангард» в Ужгороді. Андрій Тотовицький та Пилип Будківський, два лідери сіверян, не змогли допомогти команді через травми.

Рахунок на 23-й хвилині першого тайму відкрили гравці «Минаю» з 11-метрового. На 39-й хвилині Анатолій Нурієв подвоїв перевагу. На початку другого тайму гравець «Минаю» забив третій гол у ворота «Десни».

На 56 хвилині єдиний гол у ворота «Минаю» забив Максим Імереков після подачі з кутового.

Матч завершився із рахунком 3:1 на користь «Минаю». «Десна» залишається на 4 сходинці турнірної таблиці. Наступний матч сіверяни зіграють на виїзді із ФК «Львів» 24 квітня.