"Телебачення Торонто" продало мем з Ярославою Кравченко на NFT-аукціоні

"Телебачення Торонто" продало мем з Ярославою Кравченко на NFT-аукціоні

"Телебачення Торонто" продало мем з Ярославою Кравченко на NFT-аукціоні

У ніч на 15 квітня закінчився NFT-аукціон, на якому продали електронну версію мему "Жуй сраку!" з Ярославою Кравченко. Про це йдеться у повідомленні "Телебачення Торонто" на Facebook.

"Завдяки запеклому протистоянню та численним щедрим підняттям ставок на крипто-аукціоні Україна отримала перший коштовний мемос. Гарний початок для вітчизняного NFT-ринку", — прокоментували результати у "Телебаченні Торонто".

За NF-токен "Жуй сраку!" боролись більше двох тижнів і у запеклій боротьбі перемогла ставка розміром 1.1111 Еtherium, що на момент покупки склало більше $2500. Власник вже отримав цифрову копію мему.

"А Телебачення Торонто на всі гроші купить серветок, щоб втирати сльози радості. Або ми інвестуємо всі зароблені криптогривні у виробництво нових мемосів. Ще вирішуємо. І одночасно вже шукаємо, який мем продавати наступним", – додали в повідомленні.

NFT – це невзаємозамінний токен, новітня технологія, яка закріпляє за людиною право власності на певний цифровий товар. NF-токен є унікальним за своїми характеристиками.

Читайте також

Бульбашка всередині бульбашки. Звідки такий ажіотаж навколо NFT і хто на цьому дійсно заробляє

NFT-токени можуть бути загрозою для екології через "сміховинно велике" споживання електроенергії

Ринок цифрового мистецтва: як він працює і чи зможуть на ньому розбагатіти українські художники

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад