Скарби світового малярства у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Скарби світового малярства у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Скарби світового малярства у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 17 квітня, о 9:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА програма "Ідемо в музей" відкриє колекцію всесвітньо відомих художників у Пархомівському художньому музеї імені Панаса Луньова. Глядачі дізнаються, як до музею потрапили роботи Пабло Пікассо та картину Казимира Малевича, який чотири роки прожив у Пархомівці на Харківщині.

"Не так багато музеїв в Україні можуть похвалитися колекціями такого рівня — наприклад, Пікассо є лише тут. Прийти та побачити роботу Малевича без спеціальної виставки — лише тут. Пісарро — те саме. Пархомівський художній музей — прекрасний приклад того, як має працювати децентралізація", — розповіла ведуча Оля Носко.

Вона також розкаже, хто такий Панас Луньов та чому музей названий його ім’ям, та покаже найцікавіші твори експозиції: полотна абстракціоніста Василя Кандинського, імпресіоніста Каміля Піссарро, майстрині соцреалізму Тетяни Яблонської, бойчукістки Оксани Павленко, акварелі мариніста Івана Айвазовського, мозаїки Надії Леже-Ходасевич та багато всього іншого.

Ікона, зображена на рибі, гіпнотичне погруддя єгипетської цариці Нефертіті та порцелянові вироби однієї з найстаріших українських мануфактур – про все це дивіться у програмі "Ідемо в музей" 17 квітня о 9:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android. Повтор суботнього випуску програми дивіться у неділю о 22:05.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше