Геннадій Луценко став головою Прилуцької райдержадміністрації

Геннадій Луценко став головою Прилуцької райдержадміністрації

Геннадій Луценко став головою Прилуцької райдержадміністрації
ФОТО: Суспільне Чернігів

Геннадія Луценка призначили головою Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області. Відповідне розпорядження з'явилося на сайті Президента України.

У коментарі Суспільному Геннадій Луценко сказав, що в першу чергу буде знайомитися з новоствореним районом.

"Перші напрямки - звичайно, по питанню боротьби з коронавірусом. Друге - "Велике будівництво", ми повинні реалізовувати певні об'єкти. Третє - медицина".

Геннадію Луценку 35 років. Має дві повні вищі освіти у сфері юриспруденції. Правник, адвокат Ради адвокатів області.

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року балотувався від партії "Слуга народу" до Чернігівської міської ради.

Перед новим призначенням був заступником директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв'язку та ЖКГ облдержадміністрації.

25 березня 2015 року очолив управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, де до того і працював. У 2016 році очолював ТОВ "Денар-Люкс".

Згідно з електронною декларацією, має квартиру у Чернігові (володіє навпіл з дружиною), три земельні ділянки у селі Вознесенському (Чернігівський район) загальною площею 1792 квадратних метри.

За минулий рік, згідно з декларацією, отримав близько 240 тисяч гривень зарплати. Готівки, автівок чи банківських вкладень у декларації не вказано.

Нагадаємо, раніше президент перепризначив Григорія Ковтуна на посаду голови Ніжинської райдержадміністрації та Тараса Молочка очільником Новгород-Сіверської.

Читайте також:

Голова «Облтеплокомуненерго» може стати заступником Атрошенка

На початок