В Енергодарі обмежили рух транспорту у зв'язку з посиленням карантинних заходів

В Енергодарі обмежили рух транспорту у зв'язку з посиленням карантинних заходів

В Енергодарі обмежили рух транспорту у зв'язку з посиленням карантинних заходів

В Енергодарі Запорізької області посилюють карантинні обмеження. Зокрема рух громадського транспорту.

На час поки в області діятиме "червоний" рівень епідемічної небезпеки через COVID-19 з 14 квітня 2021 року в місті Енергодар припинено рух громадського транспорту. У місті працюватимуть лише автобуси, які перевозять працівників Запорізької атомної електростанції.

Рух службового транспорту підприємства побудували так, щоб працівники ЗАЕС займали лише сидячі місця. Ті, хто добирається на електростанцію з-за міста, можуть добратися приміським транспортом - маючи відповідну довідку.

Також видаватимуть документи для проїзду тим, хто працює на підприємствах, які мають безперервний промисловий цикл, об’єктах енергозабезпечення, критичної інфраструктури, охорони здоров’я, правопорядку, оборони, цивільного захисту, транспорту, фінансової та банківської сфери.

За довідками приміські автобуси курсують до прилеглих сіл. Скасоване міжміське сполучення громадським транспортом на відстань більше 50-ти кілометрів, в тому числі до Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя.

Що відомо:

  • З 16 квітня у Запоріжжі знову зміняться правила перевезення пасажирів громадським транспортом. Транспорт працюватиме без обмежень за часом, але перевозитиме пасажирів лише при наявності довідки.
  • З третього квітня у м. Запоріжжя впровадили "червону" зону епідемічної небезпеки. Відповідне рішення було прийняте під час засідання міської комісії ТЕБ НС 2 квітня. Локдаун ввели у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в місті.
  • З 9 квітня за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "червоний" рівень епідемічної небезпеки ввели по всій території Запорізької області. Додаткові обмеження торкнулися і тих населених пунктів, які вже посилили карантин, зокрема обласного центру.
На початок