Джим Джармуш зняв короткометражний фільм для Saint Laurent

Джим Джармуш зняв короткометражний фільм для Saint Laurent

Джим Джармуш зняв короткометражний фільм для Saint Laurent

Бажаючи повторити кіноексперимент з Гаспаром Ное, креативний директор паризького будинку моди Saint Laurent Ентоні Ваккарелла запросив до співпраці незалежного режисера Джима Джармуша. В результаті вийшов дев'ятихвилинний ролик French Water ("Французька вода"), який можна подивитися на YouTube-каналі бренду.

Відповідно до пресрелізу бренду, до режисера Only Lovers Left Alive ("Виживуть лише коханці") і Paterson ("Паттерсон") звернувся Ентоні Ваккарелла з проханням інтерпретувати колекцію Saint Laurent "за його власними правилами".

Героями відео стали Джуліанна Мур ("Ганнібал"), Шарлотта Генсбур ("Німфоманка"), Хлоя Севіньї ("Клубна манія"), Індія Мур ("Поза"). Роль офіціанта виконав Лео Рейлі – син актора Джона Крістофера Рейлі. Усі персонажі одягнені в речі з колекції "Весна/Літо 2021".

9-хвилинна історія в неонових тонах відбувається під час званої вечері в багатоповерховому ресторані. Самотній офіціант у виконанні Рейлі спостерігає за тим, як високопоставлені гості (Севіньї, Джуліана та Індія Мур) шукають героїню Генсбур. Але таємнича невловима Шарлотта продовжує зникати та з'являтися знову.

Саундтрек фільму написала Noveller – це проєкт лос-анджелеської гітаристки Сари Ліпстейт, яка працювала з Іггі Попом. Оператором ролика виступив Фредерік Елмс, який давно співпрацює з Джармушем.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше