Ліга чемпіонів 2020/21: визначилися усі півфіналісти турніру

Ліга чемпіонів 2020/21: визначилися усі півфіналісти турніру AP Images

Чотири клуби продовжують боротьбу за трофей.

Чвертьфінальна стадія Ліги чемпіонів відбулася за два тижні - команди зіграли вісім матчів (по два на пару), переможці кожного з протистоянь пройшли у наступний раунд. За результатами 1/4 фіналу до півфіналів пройшли два англійські, а також іспанський та французький клуби.

На стадії чвертьфіналу з боротьби за перемогу вибув чинний переможець турніру - "Баварія". Німецький клуб за правилом виїзного голу вилетів від французького ПСЖ (це був рематч минулорічного фіналу).

Єдиний клуб, який здобув дві перемоги у чвертьфіналі, - "Манчестер Сіті". Англійці двічі обіграли "Боруссію" Дортмунд з рахунком 2:1. Спершу вдома, тоді на виїзді - 4:2 за сумою двох матчів.

У другому матчі увесь матч за "Манчестер Сіті" відіграв Олександр Зінченко - це єдиний українець, який грав на стадії 1/4 фіналу. До речі, до півфіналу вийшли два українці - крім Зінченка це також Андрій Лунін (резервний воротар у "Реалі").

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Результати

• "Баварія" (Німеччина) - ПСЖ (Франція) 3:3 (2:3, 1:0)
  • "Манчестер Сіті" (Англія) - "Боруссія" Дортмунд (Німеччина) 4:2 (2:1, 2:1)
  • "Порту" (Португалія) - "Челсі" (Англія) 1:2 (0:2, 1:0)
  • "Реал" (Іспанія) - "Ліверпуль" (Англія) 3:1 (3:1, 0:0)

Які досягнення встановили клуби саме у Лізі чемпіонів (момент створення - 1992 рік)

• 8 - "Челсі" увосьме вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів. Це рекорд серед англійських клубів (по 7 - у "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпуля").
  • 14 - "Реал" вийшов у свій 14 півфінал Ліги чемпіонів, це рекорд серед усіх клубів.
  • 2 - "Манчестер Сіті" удруге в історії вийшов до півфіналу. Клуб уперше під керівництвом Пепа Гвардіоли пройшов далі 1/4 фіналу: попередні три сезони вилітав саме там.

• Пари півфіналу: ПСЖ - "Манчестер Сіті", "Реал" - "Челсі".
  • Дати півфіналів: 27/28 квітня, 4/5 травня.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт