Олімпійського чемпіона з веслування та ще трьох росіян відсторонили через можливий допінг

Олімпійського чемпіона з веслування та ще трьох росіян відсторонили через можливий допінг

Олімпійського чемпіона з веслування та ще трьох росіян відсторонили через можливий допінг AP

Ще один допінг-скандал за участю представників збірної Росії.

Міжнародне агентство допінг-тестування (ITA) повідомило про розслідування, яке розпочате у відношенні чотирьох російських веслувальників.

Розслідування ведеться відносно представників чоловічої парної четвірки - В'ячеслава Міхайлевського, Дениса Клєшньова, Владіслава Рябцева та Сєргєя Федоровцева. Їх звинувачують у вживанні заборонених препаратів у червні-липні 2014 року, перед чемпіонатом світу з веслування.

Читайте також: Хто представить Україну на Олімпіаді-2020 та хто боротиметься за додаткові ліцензії у веслуванні

Всіх чотирьох спортсменів тимчасово відсторонили від змагань на час розслідування по їх справам.

Двоє спортсменів із списку вже потрапляли у допінг-скандал. Сергій Федоровцев та Владіслав Рябцев отримували дискваліфікацію на 4 роки за вживання допінгу - в їх організмі було виявлено модулятор метаболізму триметазидин.

При цьому саме Федоровцев досягав на міжнародних змаганнях найвищих результатів. На Олімпіаді-2004 він став олімпійським чемпіоном у складі парної четвірки. Крім того, в його доробку три нагороди на чемпіонатах Європи - два "золота" (у 2011 році та 2015-му), а також "бронза" в 2016-му.

Що відомо

  • На чемпіонаті світу-2014 з академічного веслування російський екіпаж не здобув подіум у парній четвірці. Переможцями стали українські веслувальники у складі Дмитра Михая, Івана Довгодька, Артема Надтоки та Артема Морозова.
  • Крім Федоровцева та Рябцева, у складі російської парної четвірки, яку дискваліфікували в 2016 році, були ще двоє веслувальників - Артем Косов та Нікіта Моргачьов.
  • 9-11 квітня в Італії відбувся чемпіонат Європи з академічного веслування. У чоловічій парній четвірці перемогу здобула збірна Італії.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт