Чемпіонат Європи-2023 з маунтинбайку - в Україні? Гутцайт запевняє, що турнір прийматиме Київ

Чемпіонат Європи-2023 з маунтинбайку - в Україні? Гутцайт запевняє, що турнір прийматиме Київ

Чемпіонат Європи-2023 з маунтинбайку - в Україні? Гутцайт запевняє, що турнір прийматиме Київ Federico Furlani

Перемовини щодо цього уже розпочалися.

Чемпіонат Європи-2023 з велосипедного спорту може відбутися в Україні. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

Перемовини щодо проведення чемпіонату Європи з маунтинбайку вели представники міністерства на чолі із його очільником Вадимом Гутцайтом, а також президент Європейського велосипедного союзу Енріко делла Каза.

Вадим Гутцайт, коментуючи результати перемовин щодо проведення турніру, зазначив, що змагання такого рівня будуть проходити в Україні. Тобто, щодо їх проведення міністерство вже домовилося.

"Нам дуже приємно, що змагання такого рівня будуть проходити в Україні, а саме в нашій столиці. Зі свого боку даю гарантію, що Міністерство долучатиметься фінансово та разом з містом буде допомагати організовувати захід. Зробимо все на високому рівні", - сказав Гутцайт.

Хоча нижче у повідомленні міністерства зазначається, що президент Європейського союзу велосипедистів висловив зацікавленість провести турнір у Києві, хоча остаточне рішення ще не прийнято.

У календарі подій на сайті Європейського велосипедного союзу вказані три турніри, які у 2023 році поки що не мають місця проведення - MTB XCO-XCE-XCR, MTB Beachrace та MTB Ultra-Marathon. Прийом заявок від країн, що хочуть приймати ці змагання ще триває.

Які ще турніри планують провести в Києві?

  • Кубок Європи-2023: всі етапи у 2023 році поки що не мають визначеного місця проведення.
  • Чемпіонат Європи-2024: жоден із турнірів у 2024 році не має визначеного місця проведення.

Що відомо

  • Україна раніше не приймала міжнародних змагань з велосипедного спорту.
  • В 2020 році чемпіонат Європи з маунтинбайку проходив у Швейцарії. Там проходили як змагання серед дорослих велосипедистів, так і серед спортсменів до 23 років та юніорів.
  • Україна на останньому Євро з маунтинбайку здобула "бронзу" - Яна Беломоіна фінішувала третьою у дисципліні кросс-кантрі.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу