Україна не пройшла на жіночий чемпіонат Європи-2022 з футболу

Україна не пройшла на жіночий чемпіонат Європи-2022 з футболу Irish FA

Другий поєдинок з Північною Ірландією також закінчився поразкою жовто-синіх.

Після поразки в домашньому матчі проти Північної Ірландії (1:2), українським футболісткам для виходу на Євро-2022 потрібно було обов'язково перемагати та забивати двічі.

Для Північної Ірландії прохід у протистоянні з українками міг стати історичним. Місцева жіноча збірна жодного разу не проходила навіть у плей-оф відбору, не кажучи вже до фінальної стадії міжнародних турнірів.

Північноірландки активно діяли в атаці лише на старті таймів. У цілому контроль за ходом поєдинку залишався за українками, однак створити хоча б кілька гольових моментів жовто-сині не змогли.

Перший гол у поєдинку відбувся на 55-й хвилині, з нічого забили господарки. Подача зі штрафного до штрафної України, якою скористалася капітан Марісса Каллаган: після прийому м'яча вона обіграла голкіперу Катерину Самсон та переправила його у сітку.

Забитий гол Північної Ірландії не змінював ситуацію для українок: їм все ще було необхідно забити двічі. Однак цього разу два голи переводили б гру в овертайм.

Жовто-сині не спромоглися вразити хоча б одного разу ворота суперниць. Північноірландки знову почали грати від оборони і не дали можливості українкам забити.

Наприкінці зустрічі Україна залишилася у меншості. Натія Панцулая замість того, щоб наздогнати м'яча та вибити його, вирішила заблокувати просування уперед футболістки Північної Ірландії, за що отримала пряму червону картку.

Маючи чисельну перевагу, Північна Ірландія забила вдруге. На сьомій компенсованій хвилині другий гол у ворота українок забила Надін Колдвелл.

0:2 - Україна втрачає можливість вдруге зіграти у фінальній частині чемпіонату Європи.

Футбол. Плей-оф на Євро-2022, матч-відповідь

Північна Ірландія - Україна 2:0

Голи: Каллаган, 55, Колдвелл, 90+7

На чемпіонат Європи за підсумками плей-оф також вийшли Росія та Швейцарія, яка здолала у серії післяматчевих пенальті Чехію.

• Росія - Португалія 0:0 (перший матч 1:0)
  • Швейцарія - Чехія 1:1, 3:2 по пенальті (перший матч 1:1)