В Україні запустили додаток для читання та слухання книжок Librarius

В Україні запустили додаток для читання та слухання книжок Librarius

В Україні запустили додаток для читання та слухання книжок Librarius inspired.com.ua

12 квітня в Україні запустили проєкт під назвою "Librarius – тисячі книжок завжди з тобою". Сервіс є онлайн і офлайн бібліотекою, в якій зібрані цифрові аналоги паперових книг українською. Наразі в базі проєкту понад три тисячі творів.

Застосунок вже доступний на iOS та Android. Як повідомляє розробник проєкту Антон Мартинов у своєму Facebook: "Librarius – це перша в Україні система з захищеним форматом файлу електронної книжки та аудіокниги, коли людина може читати і слухати як онлайн, так і без підключення до інтернету".

Водночас, на відміну від інших інтернет-сайтів, файл видавця недоступний для нелегальної передачі на торенти та телеграм-канали. Розробник називає проєкт інструментом переходу в нову цифрову епоху для індустрії книговидання – епоху сервісу і шерінговоїЗаснованої на спільному користуванні людськими та фізичними ресурсами. економіки.

В Україні запустили додаток для читання та слухання книжок Librarius

Librarius

Зараз вже доступна MVP-версія і понад 3000 електронних книжок від найпрогресивніших українських видавців, в тому числі та велика пропозиція безкоштовних книжок, переважно літературної класики.

10 % тексту будь-якої електронної книжки у застосунку доступні для безкоштовного перегляду. Також більшість видань мають рейтинг книжкового інтернет-порталу Goodreads, який налічує багатомільйонну аудиторію користувачів. За допомогою фільтрів можна обрати доступні книжки для покупки, оренди або для безкоштовного читання.

В Україні запустили додаток для читання та слухання книжок Librarius

Librarius

Підписки на місяць (як це зроблено у схожому застосунку Bookmate) тут нема. Можна орендувати книжку на 14 днів, а можна її купити, щоб читати коли завгодно. Але звантажити собі на пристрій книжку все одно не вийде – читати можна тільки в додатку.

Адміністратори українських Тelegram-спільнот, присвячених літературі, вже поділились своїм досвідом користування Librarius. Зокрема, "Непозбувний книгочтун" стверджує, що все доволі зручно, але не вистачає фільтра за мовою, бо серед книжок є й російські видання, і було б добре, якби їх можна було відфільтрувати та не бачити в пошуку. Загалом засновниця каналу вважає, що це хороша подія для ринку.

Протягом тижня, з 12 по 19 квітня 2021 року, діє акція для всіх користувачів – є можливість читати та слухати книги по підписці безкоштовно. Платформу створили, як додаткову можливість для читачів, щоб популяризувати читання як необхідний досвіду для людини у 21 столітті.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше