Франківські баскетболістки перемогли київську команду "Динамо-НПУ"

Франківські баскетболістки перемогли київську команду "Динамо-НПУ" Facebook/Руслан Марцінків

Франківський баскетбольний клуб "Франківськ-ПНУ" здобув перемогу у третьому матчі бронзової серії жіночої Суперліги та обіграв київську команду "Динамо-НПУ". Про це інформують у Федерації баскетболу України.

Матч відбувся дев'ятого квітня в Івано-Франківську.

У першій чверті успіх був не на боці господарок майданчика. Вони реалізували лише один триочковий із семи спроб та п'ять двоочкових з дев'яти спроб. На це киянки відповіли двома влучаннями з дальньої та сімома з фарби. Завдяки цьому "Динамо" змогло повести ранхунок. Проте, починаючи з другої десятихвилинки, Франківськ забирав до свого активу кожен відрізок. Головним став останній.

Франківські баскетболістки перемогли київську команду "Динамо-НПУ"Facebook/Руслан Марцінків

За дві хвилини до кінця матчу франківки програвали з рахунком 75:80. Рятівницями команди стали Ганна Рульова та Вероніка Космач. Перша набрала чотири бали, а друга — два. Завдяки цьому господарки почали перемагати. Та киянки також не відступали. Елайя Джунь за 12 секунд до сирени закинула один штрафний і поновила паритет.

"Здавалося, що все йде до овертайму, проте Вероніка Космач була проти. Вона пішла у прохід і за секунду до кінця заробила на собі порушення. Один з лінії гравчиня реалізувала і принесла Франківську мінімальну перемогу — 82:81", — йдеться у повідомленні.

Найрезультативнішою у складі переможниць стала Ганна Рульова. В неї — дабл-дабл з 28 очок та 13 підбирань.

Завдяки перемозі франківки не дали киянкам завоювати бронзові нагороди, скоротивши відставання в серії до мінімуму – 1-2.