Заповнена на половину: у Нетішині лікарня готова приймати «ковідних» хворих з сусідніх районів

Заповнена на половину: у Нетішині лікарня готова приймати «ковідних» хворих з сусідніх районів

Заповнена на половину: у Нетішині лікарня готова приймати «ковідних» хворих з сусідніх районів Фото: Суспільне.

У лікарні Нетішина готові приймати хворих на коронавірусну інфекцію з сусідніх районів. Адже наразі потужність лікарні використовується не на повну, хоча вона відповідає усім вимогам НСЗУ.

Про це Суспільному розповів Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк.

У лікарні спеціалізованої медико-санітарної частини міста Нетішин для лікування хворих з корона вірусною інфекцією відведено 80 ліжок. До 63 ліжок підведений кисень, розповідає директор медзакладу Василь Пословський. Додає: заповнення «ковідних» ліжок лікарні наразі складає 64,3%.

«Якщо наповненість буде більше 75%, ми додамо ще 10 ліжко-місць. Якщо події будуть розгортатися дуже песимістично, ми готові тоді в неврологічному відділенні розгорнути ще 20 ліжко-місць. Ми уже закупили 12 кранів і будемо на днях монтувати кисневі точки у палатах», - розповідає Василь Пословський.

У разі різкого збільшення кількості інфікованих, у лікарні планують виділити ще цілий поверх під «ковідне» відділення. Фото: Суспільне. Поділля.Фото: Суспільне.

У разі різкого збільшення кількості інфікованих, у лікарні планують виділити ще цілий поверх під «ковідне» відділення. Фото: Суспільне. Поділля.

За його словами, у разі різкого збільшення кількості інфікованих, у лікарні планують виділити ще цілий поверх під «ковідне» відділення.

«У нас п’ятий поверх вільний, тому якщо у нас буде не хвиля, а «ковідне» цунамі, то ми там можемо поставити до 30 ліжок. Але тоді вже медичні бригадитреба буде формувати з медперсоналу поліклініки», - каже директор лікарні.

У лікарні Нетішина для лікування "ковідних" хворих відведено 80 ліжок, до 63 з них підведений кисень. Фото: Суспільне. Поділля.Фото: Суспільне.

У лікарні Нетішина для лікування "ковідних" хворих відведено 80 ліжок, до 63 з них підведений кисень. Фото: Суспільне. Поділля.

Василь Пословський додає: у лікарні з 1 квітня почала діяти своя киснева станція вартістю майже півтора мільйона гривень. Вона здатна за добу виробляти понад 2,5 тисяч літрів газоподібного кисню. Кисень подається одразу в централізовану систему. Також в лікарні є власна лабораторія, потужність якої – 400 ПЛР-тестів на добу.

«Ми можемо підставити плече, якщо така буде потреба. З нами може договір заключити обласний лабораторний центр в разі, якщо у них велике навантаження і вони не встигають робити аналізи. Є постанова, яка дозволяє це робити. Вони нам передають витратні мтеріали, а ми робимо аналізи. Восени так було - вони нам тисячу комплектів дали і ми допомагали обласному лабораторному центру з ПЛР-тестуванням. Зараз ми поки працюємо лише на себе», - говорить Василь Пословський.

Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк: Наш медзаклад має усі необхідні умови та потенціал, аби приймати хворрих з сусідніх районів. Фото: Суспільне. Поділля.Фото: Суспільне.

Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк: Наш медзаклад має усі необхідні умови та потенціал, аби приймати хворрих з сусідніх районів. Фото: Суспільне. Поділля.

Нетішин має потужну лікарню, яка відповідає усім вимогам Національної служби здоров’я України, каже міський голова Олександр Супрунюк. За його словами, медзаклад має усі необхідні умови та потенціал.

«На жаль, усі ці умови використовуються зараз не на повну силу. Додатково виділяються кошти, причому мільйони, десятки мільйонів гривень для того, щоб облаштувати в інших лікарнях умови. І це в той час, як в нас воно є. І ми готові приймати пацієнтів з інших районів, з інших міст. У нас повністю весь стаціонар, всі відділення мають мережу для розведення кисню, і ці відділення можуть використовуватися», - каже міський голова Нетішина.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди